Agnieszka Siuzdak  nowym członkiem zarządu Agory odpowiedzialnym za pion Gazeta.pl w Agorze

Informacja Prasowa - 06.08.2021
48

Agnieszka Siuzdak  nowym członkiem zarządu Agory odpowiedzialnym za pion Gazeta.pl w Agorze

Agnieszka Siuzdak  nowym członkiem zarządu Agory odpowiedzialnym za pion Gazeta.pl w Agorze

5 sierpnia 2021 r. zarząd Agory powołał do swojego grona w drodze kooptacji Agnieszkę Siuzdak. Nowa członkini wzmocni przede wszystkim cyfrowe kompetencje zarządu i będzie nadzorować pion Gazeta.pl w Agorze.

Agnieszka Siuzdak – Zyga jest związana z mediami cyfrowymi od początku swojej kariery zawodowej. Pracę w Agorze rozpoczęła w 2006 r. „Gazecie Wyborczej”, po czym związała się z Gazeta.pl. Do 2018 r. jako dyrektor ds. wzrostu biznesu kontentowego współtworzyła kierunki rozwojowe Gazeta.pl, testowała nowe możliwości biznesowe oraz odpowiadała m.in. za marketing, SEO oraz analizy biznesowe. W październiku 2018 r. objęła stanowisko dyrektora pionu Gazeta.pl, odpowiadając za zarządzanie tym obszarem, wynik finansowy oraz biznesowy rozwój portalu. 

 Agnieszka Siuzdak  jest cenioną menedżerką i naturalną liderką zespołów, z którymi pracuje. Odkąd objęła stery w Gazeta.pl, biznes ten systematycznie rośnie. – mówi o zmianie Bartosz Hojka, prezes zarządu Agory- Jestem przekonany, że jej nowoczesny styl działania, wizja rozwoju spółki w cyfrowym świecie oraz umiejętność integrowania pracowników i tworzenia kultury współpracy będą dla Agory nieocenionym wsparciem. 

Agnieszka Siuzak  zasiądzie w zarządzie Agory obok Bartosza Hojki, prezesa spółki oraz członków zarządu Anny Kryńskiej-Godlewskiej, Tomasza Grabowskiego, Tomasza Jagiełły i Agnieszki Sadowskiej, która zgłosiła zamiar rezygnacji z funkcji członka zarządu.

Agnieszka Siuzdak jest liderką i menedżerką z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży mediów cyfrowych. Ma doświadczenie w budowaniu zespołów redakcyjnych, zarządzaniu zmianą, rozwoju biznesów oraz tworzeniu efektywnej i innowacyjnej kultury pracy. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła liczne kursy doszkalające, m.in. z metod zarządzania i rozwoju przywództwa. Urodziła się w 1983 r.

Comments

comments

48
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...