Agnieszka Sadowska w zarządzie Agory

Informacja Prasowa - 02.03.2017
263

Agnieszka Sadowska od początku marca w zarządzie Agory

Od 1 marca do zarządu Agory weszła Agnieszka Sadowska – podaje Presserwis. Sadowska nadzoruje segmenty Internet i Druk, piony Technologia i Czasopisma, dział BigData oraz działalność telewizyjną.

Z Agorą Agnieszka Sadowska związana jest od 1999 roku. Pracowała jako analityk finansowy, następnie w dziale Nowe Przedsięwzięcia, odpowiadającego za przejęcia i inwestycje w Grupie Agora, a także kierownika działu Controlling & Business Development.

Odpowiadała za platformę Publio.pl, zajmującą się sprzedażą e-booków i audiobooków. Od listopada 2013 kieruje  rozwojem działalności telewizyjnej w Grupie Agora, w tym współpracą z Kino Polska TV S.A. przy rozwijaniu kanału filmowego Stopklatka TV. Uczestniczyła w procesie pozyskania przez Agorę inwestora strategicznego do rozwoju kanału METRO.

Absolwentka kierunku Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W 1999 r. uzyskała tytuł MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Przypomnijmy – w lutym tego roku z zarządem Agory pożegnał się Robert Musiał, który odpowiadał za segment prasy oraz piony druk i technologia. Więcej na ten temat [LINK]

W zarządzie Agory zasiadają cztery osoby: Bartosz Hojka (prezes), Tomasz Jagiełło, Grzegorz Kossakowski i Agnieszka Sadowska.

Źródło: Presserwis

Comments

comments

263
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...