Agnieszka Prokopowicz PR managerem w Burda Media Polska

Redakcja PR - 06.09.2018
219

Agnieszka Prokopowicz objęła stanowisko PR managera i odpowiada za komunikację w wydawnictwie Burda Media Polska.

Prokopowicz odpowiada za strategię komunikacji zewnętrznej, a w szczególności promocji zintegrowanej oferty mediowej Burdy.

Agnieszka będzie wzmacniała wizerunek produktów Burda Media Polska i wspierała biuro reklamy w edukowaniu klientów o ofercie wydawnictwa. Burda Media to bardzo dynamicznie zmieniająca się firma mediowa, której oferta znacząco wyróżnia się na rynku mediów. Mając rozbudowane social media i ofertę internetową możemy wspólnie z klientami pracować nad najlepszymi dla nich strategiami reklamowymi. Zmienia się rynek, zmieniają się oczekiwania naszych klientów i partnerów, a wydawnictwo Burda Media Polska wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw – wyjaśnia Michał Helman, chief commercial officer Burda Media Polska.

 

Z branżą wydawniczą Agnieszka Prokopowicz związana jest od prawie 20 lat. Ostatnio od 2014 roku zajmowała stanowisko zastępcy redaktor naczelnej dwutygodnika „Grazia” w Grupie Bauer.

 

W przeszłości pracowała w wydawnictwach Bauer, Edipresse i Burda Media. Zarządzała porannym pasmem TVP1 „Kawa czy herbata?” oraz współtworzyła i prowadziła „Weekendowy Magazyn Filmowy”.

Comments

comments

219
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...