Agnieszka Krysztofowicz w zespole Lighthouse

Informacja Prasowa - 02.09.2019
199

Agnieszka Krysztofowicz w zespole Lighthouse

Do zespołu konsultantów firmy doradztwa komunikacyjnego Lighthouse dołączyła Agnieszka Krysztofowicz. Na stanowisku Senior Project Manager wzmocni dział komunikacji kryzysowej.

Agnieszka Krysztofowicz z PR-em i komunikacją związana jest blisko 20 lat. Doświadczenie zyskała podczas wieloletniej współpracy z agencjami PR m.in. międzynarodowej sieci PLEON i grupie BBDO, gdzie brała udział w przedsięwzięciach komunikacyjnych realizowanych sieciowo zarówno z poziomu uczestnika, jak i lidera projektów. Jako CEO Managing Director odpowiadała za tworzenie i realizację kompleksowych strategii komunikacyjnych dla szerokiego portfolio klientów i branż.  Szczególnie bliska jest jej komunikacja w obszarze FMCG oraz online.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Dziennikarstwa (Marketing Medialny i PR) oraz Szkoły Głównej Handlowej (Komunikacja Marketingowa w Internecie).

Agnieszka Krysztofowicz na co dzień realizuje projekty kryzysowe i korporacyjne oraz odpowiada za pracę nad rozwojem działu i nowymi produktami z zakresu issue/crisis management.

LinkedIn Agnieszka Krysztofowicz

 

Comments

comments

199
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...