Agnieszka Gruszczyńska-Hyc nową naczelną magazynu „Dobre Wnętrze”

Informacja Prasowa - 27.01.2021
204

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc nową naczelną magazynu „Dobre Wnętrze”

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc
now
ą naczelną magazynu „Dobre Wnętrze”


Agnieszka Gruszczyńska-Hyc objęła funkcję redaktor naczelnej luksusowego magazynu „Dobre Wnętrze”, zastępując na tym stanowisku  Iwonę Ławecką-Marczewską.

Tym samym Agnieszka Gruszczyńska-Hyc będzie kierować pismami „Dobre Wnętrze”  i „M jak Mieszkanie” oraz serwisem Urzadzamy.pl z portfolio mediów wnętrzarskich spółki Time SA, lidera branży.

Łączenie kompetencji zespołów redakcyjnych online i offline jest kolejnym – po cyfryzacji wydań magazynów wnętrzarskich w 2019 r. – etapem strategii szerokiego udostępniania wysokiej jakości treści zróżnicowanym grupom odbiorców.

Możliwość planowania spójnych działań w magazynie luksusowym, popularnym i w internecie otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju. Obszar premium w serwisie Urzadzamy.pl, wsparty kompetencjami redakcji „Dobrego Wnętrza”, pozwoli nam dotrzeć precyzyjnie do użytkowników zainteresowanych tematyką wnętrz i designem – mówi Agnieszka Gruszczyńska-Hyc.

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, z wykształcenia historyk sztuki, jest związana
z rynkiem mediów architektonicznych i wnętrzarskich od 2001 r. W 2011 roku objęła funkcję redaktor naczelnej magazynu „M jak Mieszkanie”, a w 2017 roku także serwisu Urzadzamy.pl. Jest jurorem w wielu konkursach projektowych, bierze udział w branżowych debatach dotyczących wnętrz i przestrzeni mieszkalnej.

Comments

comments

204
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...