Agnieszka Czajka GM-em OTOMOTO

Informacja Prasowa - 19.04.2021
262

Agnieszka Czajka GM-em OTOMOTO

Agnieszka Czajka GM-em OTOMOTO

Od kwietnia nową menadżer generalną OTOMOTO jest Agnieszka Czajka. Dotychczas pełniła funkcję dyrektor ds. operacyjnych. Po dokładnie trzech latach pracy w serwisie należącym do Grupy OLX zastąpiła odchodzącego Przemysława Vonau.

– Na przestrzeni kilku ostatnich lat OTOMOTO istotnie się zmieniało. To już nie tylko wiodący w Polsce motoryzacyjny serwis ogłoszeniowy, ale też marka która stale poszerza swoje usługi. Jest naturalnym wsparciem dla użytkownika przy sprzedaży i poszukiwaniu samochodu. Standardowo wykorzystuje rozwiązania online’owe, bo Internet to jej środowisko. Bacznie przygląda się rozwojowi branży, promuje wszelkie formy własności i posiadania pojazdów. Ponadto coraz odważniej zagląda do współczesnych form posiadania samochodów, offline’u i bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą. To dla mnie prawdziwy przywilej i duma, móc stanąć za sterami tego biznesu. Zwłaszcza, że wierzymy w dalszy rozwój i dostarczanie prostych i szybkich rozwiązań naszym użytkownikom – mówi nowa menadżer generalna OTOMOTO.

Agnieszka Czajka od początku kariery związana jest z branżą automotive, w szczególności ze sferą sprzedaży i zarządzania. W latach 2012-2018 związana z Volkswagen Group Polska, w której m.in. prowadziła zespoły sprzedażowe odpowiedzialne za markę Porsche. 3 lata temu dołączyła do OTOMOTO i objęła stanowisko dyrektor ds. operacyjnych, a od niespełna roku była też dyrektorem sprzedaży w 3-2-1 SPRZEDANE!.

Nowa menedżer generalna jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...