Agnieszka Bacińska w zarządzie ZFPR

Informacja Prasowa - 16.07.2018
139

Agnieszka Bacińska w zarządzie ZFPR

Agnieszka Bacińska, prezes Walk PR, została nowym członkiem zarządu Związku Firm Public Relations i będzie pełniła funkcję wiceprezesa do 2020 roku.

ZFPR

W dniu 29 czerwca br. zarząd ZFPR, działając na podstawie kompetencji określonych w §17 ust. 2 Statutu Związku, podjął uchwałę w sprawie powołania Agnieszki Bacińskiej do zarządu ZFPR i powierzenia jej funkcji wiceprezesa zarządu.

Agnieszka Bacińska jako strategiczny doradca w zakresie budowania wizerunku marek, firm i zarządów organizacji jest związana z branżą PR od 15 lat. Specjalizuje się w kompleksowych projektach komunikacyjnych, który integrują z działaniami PR także inne obszary marketingowe. Z wykształcenia językoznawca i kulturoznawca. Jurorka konkursów: Cannes Lions oraz Young Creatives. Pracę zawodową łączy ze sportem, będąc reprezentantką najlepszej polskiej grupy kolarskiej kobiet MAT ATOM Deweloper.

Pozostały skład zarządu ZFPR na lata 2018-2020 nie ulega zmianom. Funkcję prezesa pełni Grzegorz Szczepański (Hill&Knowlton Strategies Poland), wiceprezesami są Karolina Borkowska (Public Dialog) i Sebastian Stępak (MSL), za finanse w roli skarbnika odpowiada Przemysław Włoszycki (Lighthouse Consultants).

Comments

comments

139
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...