Agencja TOUCH.PR dla Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

Informacja Prasowa - 05.03.2020
238

Agencja TOUCH.PR dla Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

TOUCH.PR podjęła współpracę z Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w ramach projektu „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci”. Celem kampanii jest upamiętnienie poległych w Katyniu, poznanie ich historii oraz zapalenie symbolicznego znicza na portalu umożliwiającym wirtualny spacer po Polskim Cmentarzu Wojennym w Katyniu www.katynpromemoria.pl. W tym roku przypada 80. rocznica Zbrodni Katyńskiej.

– „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci” to dla nas bardzo ważny projekt. Historie ofiar katyńskich i ich rodzin poruszyły cały nasz zespół. Wiemy, jak ważne jest zwiększanie wiedzy Polaków o Zbrodni Katyńskiej i nie chcemy, by pamięć o jej ofiarach zaginęła. Ta idea przyświecała nam podczas budowania strategii komunikacji. Pragniemy, aby oprócz liczby ofiar czy stopnia wojskowego przybliżyć Polakom prywatne historie poległych. Były to osoby takie jak my – mężowie, ojcowie, kolekcjonerzy, nauczyciele, biegacze… Jesteśmy dumni, że razem z CPRDiP działamy, by uczcić zbliżającą się 80. rocznicę Zbrodni Katyńskiej” – podkreśla Sandra Kaczmarek, założycielka agencji TOUCH.PR.

TOUCH.PR poprowadzi szeroko zakrojone działania komunikacyjne obejmujące relacje z mediami oraz influencerami, a także działania w mediach społecznościowych. Z ramienia agencji za obsługę projektu odpowiada Sylwia Majcher-Stępień, Dominika Borowicz i Anna Wojciechowska.

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia to instytucja publiczna nadzorowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jej założeniem jest inicjowanie działań podejmowanych w Rzeczpospolitej Polskiej i Federacji Rosyjskiej na rzecz poprawy wzajemnych relacji. W 80. rocznicę Zbrodni Katyńskiej rozpoczęła projekt, mający na celu zwiększenie świadomości Polaków, ale także Rosjan i obywateli innych krajów na temat tamtych wydarzeń oraz upamiętnienie Ofiar. Kampania społeczna „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci”, zainagurowana 5 marca, w trakcie międzynarodowej konferencji, zachęca do odwiedzenia portalu www.katynpromemoria.pl i zapalenia wirtualnego znicza jednym z 4415 poległych znanych z imienia i nazwiska.

Szczegóły projektu dostępne na www.katynpromemoria.pl

Strona agencji Touch.PR: www.touchpr.pl

Comments

comments

238
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...