Agencja Subko&co obsługuje pierwszy w Europie e-sklep Pierre Fabre w dziedzinie digital marketingu

Informacja Prasowa - 29.01.2019
73

Agencja Subko&co obsługuje pierwszy w Europie e-sklep Pierre Fabre w dziedzinie digital marketingu

Agencja Subko&co obsługuje pierwszy w Europie e-sklep Pierre Fabre w dziedzinie digital marketingu

Agencja Subko&co będzie odpowiedzialna za obsługę pierwszego sklepu e-commerce koncernu Pierre Fabre Dermo-Cosmetique w Europie w dziedzinie digital marketingu.

To właśnie w Polsce pod koniec 2018 francuski koncern Pierre Fabre Dermo-Cosmetique otworzył swój pierwszy sklep e-commerce w Europie. Sklep www.dermo-cosmeshop.pl oferuje łatwy i szybki dostęp do wszystkich marek z portfolio Pierre Fabre Dermo-Cosmetique.

Klienci znajdą tu takie marki jak Eau Thermale Avene, znaną z pielęgnacji cery wrażliwej, albo Klorane, która oferuje produkty oparte na naturalnych ekstraktach roślinnych. Dla szukających specjalistycznej pielęgnacji skóry i włosów czekają produkty Ducray oraz A-Derma, a dla tych, którzy mają ochotę na odrobinę luksusu, sklep proponuje produkty marek Galenic i Rene Furterer.

Subko&co to młody, kilkunastoosobowy francuskojęzyczny zespół, działający zarówno w Warszawie jak i w Paryżu, wyspecjalizowany w obsłudze digital klientów francuskich, belgijskich i szwajcarskich takich jak Auchan, Le Rustique czy Noreve.

Subko&co będzie wspierać Dermo-Cosme Shop w budowaniu wizerunku sklepu, pozyskiwaniu ruchu oraz zwiększaniu sprzedaży online. Pierwszy etap współpracy z koncernem Pierre Fabre polegał na doradztwie dotyczącym strategii zbudowania sklepu w Polsce.

Powierzyliśmy agencji Subko&co projekt przygotowania analizy i benchmarku polskiego rynku e-commerce oraz consultingu UX. Subko&co dostarczyło nam wyczerpującą  analizę i szczegółowe rekomendacje, które bardzo ułatwiły nam start sklepu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą agencją i zdecydowanie polecamy ją zarówno zagranicznym, jak i krajowym markom, chcącym rozwijać działalność w e-commerce w Polsce. Szczególnie doceniamy ich profesjonalizm, zaangażowanie i pomysłowość, które przekroczyły nasze oczekiwania – mówi Gregory Ragot, Global Director of e-Commerce w Pierre Fabre.  Drugi etap współpracy, czyli obsługa marketingowa marki Pierre Fabre, rozpoczął się pod koniec 2018 roku i był wynikiem przetargu między kilkoma agencjami z Polski.

Współpraca z Pierre Fabre – firmą o światowej sławie i międzynarodowej skali działalności -to dla nas ogromny prestiż. Wykorzystujemy w tym projekcie nasze kompetencje w dziedzinie digital oraz doświadczenia w pracy dla innych francuskich klientów. Bardzo cieszymy się, że nasza nieduża, niezależna agencja może obsługiwać takiego klienta jak Pierre Fabre  – mówi Marta Subko, założycielka i CEO agencji.

Za zarządzanie kampaniami marketingowymi odpowiedzialna jest Claudia Sławek, natomiast Dominika Siemiątkowska nadzoruje kreacje i content przygotowywany dla klienta.

Comments

comments

73
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...