Agencja PRimoloko dla avigon.pl

Informacja Prasowa - 28.01.2020
249

Agencja PRimoloko dla avigon.pl

Do grona klientów agencji public relations PRimoloko dołączyła firma AVIGON.PL To pierwsza polska platforma do videoterapii on-line. Polski start-up umożliwia w pełni bezpieczne połączenia video ze specjalistą psychologiem, coachem, trenerem itp. w dowolnym miejscu i czasie.

W ramach podpisanej umowy, agencja PRimoloko odpowiedzialna jest za prowadzenie działań media relations i współpracę z influencerami. W strukturach agencji projektem kieruje Patrycja Sawicka – Sikora, która z racji kierunkowego wykształcenia (psycholog biznesu) sprawuje także merytoryczną opiekę dla wszystkich  projektów  z obszaru psychologii realizowanych przez agencję.

Start-up AVIGON.PL  umożliwia skorzystanie ze wsparcia psychologicznego wszystkim zainteresowanym walką z problemami, jakie niesie dzisiejszy świat – „cichymi epidemiami” depresji, zaburzeń odżywiania, wypalenia zawodowego etc. Dzięki możliwości nieograniczonego kontaktu z najlepszymi ekspertami AVIGON.PL stwarza szanse dla tych, którzy go dotychczas nie podejmowali w obawie przed napiętnowaniem społecznym albo wykluczeni byli specyficznymi ograniczeniami fizycznymi czy psychicznymi. Dzięki AVIGON.PL możliwe stało się anonimowe i bezpieczne korzystanie z usług specjalistów zdrowia psychicznego i fizycznego, poprzez zabezpieczone połączenia video, w wybranym przez siebie miejscu i czasie oraz za wybraną stawkę. AVIGON.PL – videoterapia on-line dla każdego.

Agencja PRimoloko to agencja specjalizująca się w nowoczesnych działaniach PUBLIC RELATIONS I INFLUENCER MARKETINGU. Na swoim koncie ma realizację ponad 1000 projektów z obszaru lifestyle, moda, uroda, zdrowie i psychologia. Agencja ma także bardzo duże doświadczenie w sektorze działań B2B i FMCG.

Comments

comments

249
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...