Agencja PA dla mFinanse

Informacja Prasowa - 26.06.2019
259

Agencja PA dla mFinanse

W czerwcu wystartował najnowszy serwis internetowy mFinanse.
Za przygotowanie i realizację koncepcji kreatywnej platformy oraz jej strategię komunikacji i promocji odpowiada agencja PA.

mFinanse to spółka z grupy mBank, która dzięki współpracy z kilkunastoma bankami pomaga finansować, m.in.: zakup mieszkania, budowę domu czy kupno auta.
W czerwcu marka mFinanse wystartowała z przejrzystym i intuicyjnym serwisem internetowym. Za przygotowanie i realizację koncepcji kreatywnej platformy oraz jej strategię komunikacji i promocji odpowiada agencja PA.

PA swoje działania marketingowe zaczęła od przeprowadzenia badań insightowych
z pracownikami mFinanse. Ich wnikliwa weryfikacja i analiza była niezwykle istotnym elementem przygotowanej przez agencję przejrzystej i intuicyjnej strony internetowej, która odpowiada jednocześnie na oczekiwania i potrzeby klientów.

Agencja odpowiedzialna jest za praktyczne makiety, projekty graficzne, jak
i kodowanie całego serwisu. PA zadbała również o funkcjonalność platformy, gdzie wszyscy zainteresowani produktami mFinanse, z łatwością mogą korzystać
z kalkulatorów kredytowych czy zlokalizować placówki popularnej sieci bankowej.
Co więcej, klienci mogą rozwiać swoje wszelkie wątpliwości i skorzystać z porad
i informacji dostępnych na blogu kredytowym, a pracownicy zyskali dodatkowe, nowoczesne miejsce, gdzie mogą zgłosić swoją aplikację do pracy.

 

Comments

comments

259
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...