Agencja Ogilvy PR dołączyła do Związku Firm Public Relations

Jerzy Ciszewski - 25.05.2016
8

Ogilvy PR w Ogilvy PR dołączyła do Związku Firm Public Relations

Agencja Ogilvy PR dołączyła do Związku Firm Public Relations

Ogilvy PR świadczy kompleksowe usługi z zakresu komunikacji produktów i marek. Dzięki ścisłej współpracy z agencją reklamową Ogilvy & Mather, dostarcza klientom holistyczne podejście do stojących przed nimi wyzwań. Główni klienci agencji to: Huawei, TK Maxx i Grohe.

Ogilvy Public Relations to jedna z największych sieciowych agencji na świecie. W Polsce nieustannie poszerzamy portfolio swoich klientów i powiększamy zespół – mówi Tomasz Cichocki, dyrektor Ogilvy PR w Polsce. – Chcemy być aktywnym uczestnikiem rozwoju sektora public relations w Polsce, dlatego cieszę się, że dołączamy do grona agencji zrzeszonych w Związku Firm Public Relations – dodaje.

Przystąpienie do Związku Ogilvy PR to potwierdzenie woli współdziałania profesjonalnych firm PR na rzecz rozwoju i podnoszenia standardów polskiej branży public relations. Poszerzające się grono członków ZFPR świadczy też o istocie organizacji branżowych  i możliwości ich dużego wpływu na pozytywne kształtowanie warunków biznesowych oraz etycznych w środowisku. Cieszymy się, że agencja Ogilvy PR dołączyła do grona ZFPR. Jesteśmy przekonani, że wspólnie podejmiemy ważne dla branży tematy –  mówi Grzegorz Szczepański, Prezes Związku Firm Public Relations.

ZFPR

Agencja Ogilvy PR dołączyła do Związku Firm Public Relations

 

Comments

comments

8
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...