Agencja More Bananas obsługuje Lufthansa Group Business Services na Facebooku

Informacja Prasowa - 24.07.2019
90

Agencja More Bananas obsługuje Lufthansa Group Business Services na Facebooku

More Bananas od czerwca obsługuje profil Lufthansa Group Business Services (LGBS) na Facebooku. Zadaniem agencji jest pomoc w realizacji celów wizerunkowych marki i dotarcie do potencjalnych pracowników.

Do zadań agencji należy m.in. wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki w mediach społecznościowych, budowanie pola do dialogu z fanami i wsparcie rekrutacji przez kampanie reklamowe. Za komunikację odpowiadają Ilona Sieradzka (social media specialist) i Michał Oleksiej (art director).

Najważniejszym celem jest dla nas wsparcie rekrutacji przez pokazanie marki jej głównej grupie docelowej – młodym ludziom jeszcze na studiach lub tuż po nich. LGBS to miejsce przyjazne osobom zaczynającym karierę zawodową i świetne środowisko do pracy w językach obcych – mówi Ilona Sieradzka, social media specialist w More Bananas.

Lufthansa Group Business Services działa w Krakowie od 2003 roku i zatrudnia niemal 1000 pracowników, którzy zajmują się zapewnieniem usług finansowych, księgowych, kadrowych i zaopatrzenia dla pozostałych podmiotów wchodzących w skład Lufthansa Group.

Marka wybrała More Bananas na podstawie przedstawionej oferty. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...