Agencja K2 i K2 Precise dołączyły do ICOM

Informacja Prasowa - 16.12.2019
182

Agencja K2 i K2 Precise dołączyły do ICOM

Agencje K2 i K2 Precise dołączyły, do jednej z największych na świecie, globalnych sieci niezależnych agencji ICOM (icomagencies.com). ICOM to globalna sieć ponad 80 niezależnych agencji reklamowych, digitalowych, komunikacji marketingowej i mediów, działających w ponad 60 krajach.

Agencje z Grupy K2 są jedynymi firmami z Polski w barwach ICOM.

K2 Precise pracuje dla kilkudziesięciu, zarówno polskich jak i globalnych marketerów, jednak zdecydowana większość kampanii jest dedykowana rynkowi polskiemu. Wejście do globalnej sieci daje nam nieograniczone możliwości rozwoju i zapewni możliwość prowadzenia i koordynacji kampanii na całym świecie – mówi Katarzyna Wiśniewska, Dyrektor Zarządzająca K2 Precise.

 

O wyborze ICOM jako naszego partnera, zdecydowały nasze liczne spotkania i rozmowy z ich przedstawicielami. Okazało się, że podobnie myślimy o biznesie i wartościach za nim stojących. Mocno wierzę, że to partnerstwo da nam dostęp do briefów, do których do tej pory, z racji naszego lokalnego charakteru, dostępu nie mieliśmy– komentuje Krystyna Szlassa, Dyrektor Zarządzająca Agencji K2.

 

Główni klienci grupy K2 to: Carrefour, Danone, Nutricia, Pracuj.pl, PKO BP, UPC, Samsung.

 

 

Comments

comments

182
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...