Agencja Grayling z 7 nominacjami do European Excellence Awards

Informacja Prasowa - 18.11.2021
50

Agencja Grayling z 7 nominacjami do European Excellence Awards

Agencja Grayling z 7 nominacjami do European Excellence Awards

W tegorocznej edycji jednego z najważniejszych konkursów w branży PR – European Excellence Awards, Grayling w Europie uzyskał siedem nominacji, w tym dla „najlepszej dużej agencji PR” (Best Large Agency). Nominowane projekty zostały wyłonione spośród ponad 800 zgłoszeń w każdej kategorii.

Nagrody European Excellence Awards (EEA) przyznawane są za wyjątkowe sukcesy w PR i szerzej w komunikacji w całej Europie. EEA stanowią obecnie jedno z najważniejszych wyróżnień branżowych. W 2021 roku konkurs odbywa się po raz 15. z rzędu.

Nominacje dla Grayling w konkursie European Excellence Awards, w tym do tytułu Best Large Agency, jest zwieńczeniem roku pełnego sukcesów i potwierdzeniem, że pozycja naszej agencji w Europie umacnia się. Polski oddział jest tego świetnym przykładem – w ostatnim roku odnotowaliśmy wzrost przychodów o blisko 50 proc., a dynamika zatrudnienia sięgnęła niemal 15 proc., jak wynika z tegorocznego zestawienia PR Check, przygotowanego przez Magazyn Press. Cieszę się, że mimo utrudnionych warunków rynkowych wynikających z pandemii Covid-19, nasze osiągnięcia w Europie pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość i planować kolejne ciekawe projekty na rzecz naszych klientów” – mówi Klara Banaszewska, dyrektor generalna Grayling Poland.

 Nagrody EEA przyznawane są od 2007 roku, a gospodarzem konkursu jest Quadriga – berlińskie centrum wiedzy dla edukacji, informacji, sieci i rozwiązań IT dla biznesu. Co roku nagradzane są najlepsze kampanie z zakresu public relations, komunikacji, budowania wizerunku czy zarządzania reputacją zrealizowane przez firmy, instytucje publiczne, ośrodki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe w aż 60 kategoriach. Oceniane są strategia, innowacyjność i kreatywność, realizacja kampanii oraz wyniki i ich efektywność. Kategoria Best Large Agency, w której nominację uzyskała agencja Grayling, zarezerwowana jest dla agencji PR, których przychody przekraczają 10 mln euro rocznie.

 Agencje Grayling w Europie otrzymały w tegorocznej edycji European Excellence Awards łącznie 7 nominacji. Wśród wyróżnionych projektów znalazły się te realizowane przez biura w Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, na Węgrzech i w Rosji.

Obrady jury, podczas których wyłonieni zostaną zwycięzcy, rozpoczną się już pod koniec listopada. Oficjalne ogłoszenie wyników European Excellence Awards oraz wręczenie nagród odbędzie się 10 grudnia podczas wirtualnej ceremonii.

 

Comments

comments

50
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...