Agencja endorfina events dla marki Tchibo

Redakcja PR - 10.07.2017
109

Agencja endorfina events dla marki Tchibo

Agencja endorfina events rozpoczęła współpracę z nowym klientem. Pod koniec czerwca zorganizowała strefę Tchibo podczas Open’er Festival, teraz realizuje cykl eventów pod hasłem „Lato z Family”.

We wszystkich nadmorskich ośrodkach, gdzie zagości TVN ze swoją akcją „Projekt Plaża” (wejścia antenowe na żywo w porannym paśmie kanału), pojawia się strefa Tchibo promująca kawę Family. W ramach projektu można nie tylko podziwiać umiejętności baristów, ale też samodzielnie sprawdzić się w profesjonalnym parzeniu kawy, nauczyć się rozpoznawania poszczególnych jej gatunków, wziąć udział w różnorodnych konkursach z nagrodami albo też — zwyczajnie, zasmakować aromatycznego napoju.

Tchibo jest nowym klientem endorfina events, to drugi projekt realizowany wspólnie. Pod koniec czerwca agencja organizowała również strefę tej marki w ramach festiwalu Open’er. W tym samym czasie rozpoczął się, od eventu w Kołobrzegu, cykl „Projekt Plaża”. Do końca wakacji zagości m.in. w Łebie, Świnoujściu i Władysławowie.

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...