Agencja Dramatu i Teatru nawiązała współpracę z agencją PR „iPublicity”

Informacja Prasowa - 17.05.2019
132

Agencja Dramatu i Teatru nawiązała współpracę z agencją PR "iPublicity"

Agencja Dramatu i Teatru nawiązała współpracę z agencją PR „iPublicity”.

ADiT – Agencja Dramatu i Teatru, założona przez Elżbietę Manthey, od dwudziestu lat promuje współczesną dramaturgię w środowisku teatralnym – w Polsce i za granicą.

W zbiorach ADiTu znajdują się sztuki obiecujących polskich autorów oraz przekłady sztuk zagranicznych, które odnosiły sukcesy na scenach rodzimych teatrów – zyskały uznanie krytyki i aplauz widowni. Istotnym obszarem działalności ADiTu jest reprezentowanie autorów i tłumaczy w zakresie praw autorskich. Służy informacją o prawach autorskich do sztuk oraz konsultacjami w ich wyborze: formalnym, tematycznym, obsadowym. 

ADiT to także wydawnictwo, które ma na swoim koncie antologie sztuk wybitnych autorów, między innymi Harolda Pintera, Jona Fossego, Hanocha Levina. ADiT wydała dramaty austriackich, niemieckich, irlandzkich, angielskich czy nowozelandzkich autorów, antologie dramatu niemieckiego, tomy wybranych sztuk obyczajowych i mitycznych Hanocha Levina oraz wybór sztuk duńskiego pisarza Petera Asmussena czy ostatnio Współczesną dramaturgię ukraińską. Współpracuje z profesjonalnymi tłumaczami literackimi.

ADiT jest również częstym organizatorem prób czytanych i spotkań z autorami sztuk.

W ramach umowy iPublicity zajmie się bieżącym doradztwem PR dla ADiT, realizacją kampanii PR, prowadzeniem biura prasowego, relacji z mediami oraz mediów społecznościowych. Agencja iPublicity została wybrana w wyniku rekomendacji. Strony nie zdradzają szczegółów podpisanej umowy.

Comments

comments

132
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...