Agencja Ancymony (Schulz) ze stałą obsługą Maxi Zoo

Informacja Prasowa - 05.11.2021
93

Agencja Ancymony (Schulz) ze stałą obsługą Maxi Zoo

Agencja Ancymony (Schulz) ze stałą obsługą Maxi Zoo

 Marka Maxi Zoo to nowoczesna i – w myśl filozofii ‘Happier Pets. Happier People’ – najprężniej rozwijająca się sieć sklepów dla zwierząt w naszym kraju, posiadająca w swojej ofercie ponad 6000 produktów dla miłośników zwierząt i ich pupili. W ostatnich miesiącach otworzyliśmy kilka nowych sklepów stacjonarnych w Polsce -aktualnie mamy już 55 placówek w całej Polsce. Prace marketingowe były bardzo intensywne i cieszę się, że mamy u boku tak zaufanego partnera jak agencja Ancymony

komentuje Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska.

MaxiZoo-press1.jpg

Współpraca z firmą, która dba o brzuchy, zdrowie i rozrywkę naszych ukochanych pupili jest dla nas ogromną przyjemnością. Kilka miesięcy wspólnej pracy pokazało nam, że łączy nas miłość do zwierząt oraz stanowimy zgrany i efektywny zespół. Wisienką na torcie jest fakt, iż możemy pomagać w przygotowaniach materiałów marketingowych pod rozmaite działania CSR-owe Maxi Zoo komentuje Roksana Łaźnia, account manager, Ancymony.

Agencja odpowiada za kompleksową obsługę marketingową, kanały social media marki (Facebook, Instagram, Youtube), materiały BTL, ATL i digital. Ancymony wspierają także markę kreatywnie podczas otwierania nowych sklepów stacjonarnych w całej Polsce – do tej pory powstały materiały dla 6-ciu sklepów w miastach: Koszalin, Warszawa, Płock, Gliwice, Dębica, Kraków.

Comments

comments

93
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...