Agencja 25wat w nowej odsłonie. Po transformacji ofertę kieruje wyłącznie do nowoczesnych firm i startupów.  

Informacja Prasowa - 13.11.2019
37

Agencja 25wat w nowej odsłonie. Po transformacji ofertę kieruje wyłącznie do nowoczesnych firm i startupów.  

Agencja 25wat w nowej odsłonie. Po transformacji ofertę kieruje wyłącznie do nowoczesnych firm i startupów.  

Wrocławska agencja 25wat profiluje się w obszarze creative & digital pod hasłem “25wat FOR GAME CHANGERS”. Spółka od teraz skupia się wyłącznie na obsłudze nowoczesnych firm, startupów i scale-upów. Firma będzie budować nowy segment usług dla biznesu, integrując 4 obszary działalności – strategię biznesową, community management, branding oraz nowe technologie. 

Nowa strategia: Pełna obsługa creative & digital 360° dla innowacyjnych firm.

“Celem nowej strategii 25wat jest – mówiąc wprost – dynamiczne wspieranie rozwoju biznesowego nowoczesnych firm i startupów, a nie tylko dostarczanie produktów związanych z komunikacją. Nasze doświadczenie wciąż rośnie. Do dzisiaj  zrealizowaliśmy ponad 200 unikatowych projektów. Obecnie pracujemy z markami, które działają na rynku polskim, europejskim, na Bliskim Wschodzie oraz w USA. Jesteśmy butikową agencją, dlatego pierwsze, co robimy przy nowym projekcie to sprawdzamy czy nasze podejście pasuje do klienta i czy czujemy przysłowiową “chemię”. Mamy wiele do zaoferowania firmom z wymagającymi produktami – sami tworzymy takie rozwiązania. W nich czujemy się najlepiej”
– opowiada Mateusz Romanów, współwłaściciel i Head of Business 25wat.

Odświeżona identyfikacja i strona internetowa

Nowa identyfikacja to projekt, który powstał w wyniku ewolucji. Zaczęliśmy od małego studia projektowego, w którym z Mateuszem chcieliśmy idealistycznie zmieniać świat przez “dobry” design a staliśmy się agencją z niemal 30 osobowym zespołem. Poczuliśmy potrzebę redefinicji tożsamości. To nowe DNA 4.0 znajduje odzwierciedlenie w kreacji, strategii, podejściu. Matryca towarzyszy nam od zawsze. Jest symbolem narzędzi, które posiadamy i kompetencji, jakie zdobywamy. Nowa identyfikacja odzwierciedla impuls energii, który wytwarza ludzki mózg w procesie kreatywnym (dokładnie 25watt). Umieściliśmy go na gridzie 5×5 i nazwaliśmy Flubberem. Ma on nieograniczoną zasadami formę i reprezentuje pierwiastek twórczy drzemiący w naszych projektantach. Postawiliśmy na prostotę i funkcjonalność RWD. Nowa identyfikacja daje nam wachlarz możliwości do opowiadania historii”  tłumaczy Gabi Czesak, współwłaścicielka i Creative Director agencji.

O agencji:

25wat realizuje projekty w zespole 27 projektantów posiadających kompetencje w zakresie strategii, projektowania komunikacji, brandingu, webdesignu, content managementu, produkcji foto, video i IT. W ramach projektów własnych liderzy agencji stworzyli także dwa startupy. Tytani24.com to startup technologiczny odpowiadający na potrzeby agencji marketingowych związane z cyber ochroną serwisów i sklepów internetowych. ARBUZZ to platforma mobilna przeznaczona do komunikacji za pomocą Rozszerzonej Rzeczywistości, za którą 25wat otrzymało wyróżnienie w rankingu 50 Kreatywnych Magazynu Brief. 

Comments

comments

37
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...