Agata Burnatowska dołącza do Harbingers jako Strategy Planner

Informacja Prasowa - 04.10.2019
7

Agata Burnatowska dołącza do Harbingers jako Strategy Planner

Pod koniec września do krakowskiej agencji performance marketingu dołączyła Agata Burnatowska. Agata zasiliła szeregi #GameChangerów, aby wesprzeć Harbingers w budowaniu strategii komunikacji marek.

Harbingers to agencja, którą tworzy zespół ekspertów i pasjonatów marketingu i e-commerce. Wieloletnie doświadczenie, unikatowe na polskim rynku umiejętności, kreatywność połączona z wiedzą technologiczną – tymi cechami chwalą się #GameChangerzy.

„W Harbingers równie mocno jak o rozwój naszych Partnerów, dbamy o własne spełnienie. Podejmujemy odważne wyzwania. Z jakimi efektami? Wygrane w międzynarodowych konkursach to nie tylko kolejne dowody uznania, ale i efekty naszej ciężkiej pracy. Sukcesywnie poszerzamy swoje kompetencje, a nasz zespół tworzą najlepsi eksperci. Głęboko wierzymy, że filarem Harbingers są ludzie, którzy stanowią o sile agencji – mówi Kornel Dulęba, CEO Harbingers.

 

Agata Burnatowska – w czym wesprze działania agencji?

Zanim Agata dołączyła do Harbingers, jako Strategy Planner współpracowała m.in. z agencją Schulz brand friendly, gdzie odpowiadała za tworzenie strategii komunikacji marek. W jej portfolio znaleźć można takie marki jak Wawel, Lubelska, Gatta, Mitsubishi, czy Pharma CF.

Skąd decyzja o dołączeniu do Harbingers? Jak sama mówi:

Zaimponowały mi filozofia, kultura i wartości Harbingers. A także nastawienie, w którym liczą się relacje i chęć nieustannego rozwoju.

„Agata ze swoim doświadczaniem agencyjnym pozwoli Harbingers połączyć świat Performance, czyli liczb, prognoz i sprzedaży, ze światem komunikacji i kreacji. To kolejny odważny krok w rozwoju kompetencji zespołu” – dodaje  Kornel Dulęba, CEO Harbingers.

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...