Aga Nowak-Dadas i Adam Czartoryski w Saatchi & Saatchi

Informacja Prasowa - 16.06.2021
109

Aga Nowak-Dadas i Adam Czartoryski w Saatchi & Saatchi

Aga Nowak-Dadas i Adam Czartoryski w Saatchi & Saatchi

Do zespołu Saatchi & Saatchi dołączyli: Aga Nowak-Dadas na stanowisku Art Directorki i Adam Czartoryski, Copywriter.

Aga Nowak-Dadas drogę w reklamie zaczęła w 2016 roku od stażu w Saatchi&Saatchi IS, gdzie już jako Junior Graphic Designer, narysowała wraz z Olą Mirocką nagrodzone w konkursie KTR ilustracje dla Dawida Podsiadło.

Następnie pracowała na stanowisku Art Directorki w McCann Worldgroup. W 2019 roku dołączyła do załogi Feeders.agency i zaczęła pracować w teamie z Adamem Czartoryskim. W portfolio Agi znajdują się realizacje dla takich klientów jak: BNP Paribas, Netflix, KFC, Cinema City, Coca Cola, Żywiec, Warka czy L’Oréal.

Aga jest absolwentką Wydziału Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W ramach wymiany studenckiej Erasmus studiowała Fotografię na Royal Academy of Fine Arts w Antwerpii. Aktualnie kończy studia podyplomowe Gender Studies na Polskiej Akademii Nauk.

Adam Czartoryski doświadczenie w branży kreatywnej zdobywa od 2014 roku w agencjach sieciowych i lokalnych.  Zaczynał w Havas Warsaw, by później zajrzeć na chwilę do K2, a następnie przejść do Cut The Mustard. Ostatnio pracował jako Creative w Feeders.agency. Jego projekty doceniano nagrodami na konkursach KTR, Mixx Awards oraz Golden Arrow. Marki, których kampanie tworzył lub współtworzył to między innymi: Reebok, Żywiec, Durex, Orange, Netflix, Citroen, Polpharma, Cinema City i Bank BNP Paribas.

Nowy team wzmocnił zespół kreacji, którym zarządzają Michał Desowski i Maciej Nowicki, Creative Directorzy Saatchi & Saatchi.

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...