AdWise Group stawia na działania PR

Informacja Prasowa - 01.10.2019
62

AdWise Group stawia na działania PR

AdWise Group, specjalizująca się w efektywnej komunikacji marketingowej, nawiązała współpracę z Triple PR. Od września Agencja kompleksowo odpowiada za kształtowanie wizerunku Grupy i poszczególnych spółek, a także liderów stojących na ich czele.

AdWise Group to grupa marketingowa zrzeszająca trzy podmioty: Brandwise, Animise oraz Kancelarię Bil.

Brandwise to agencja marketingu zintegrowanego, specjalizująca się w skutecznej komunikacji oraz tworzeniu unikatowych narzędzi marketingowych. O jej przewadze stanowi fakt, że eksperci, którzy stworzyli Brandwise, przez wiele lat pracowali w strukturach korporacji i wiedzą jakiego modelu i efektów współpracy oczekują Klienci o takim profilu.

Animise to studio produkcji animacji i filmów biznesowych, szybko i efektywnie trafiających z komunikatem do odbiorców. Każda realizacje jest dopasowana do celów i budżetu Klienta, oparta na wiedzy o najlepszych praktykach w produkcji video. Animise, w opracowywaniu scenariuszy, bazuje również na twardych danych, dzięki czemu osiąga zamierzone wyniki.

Kancelaria Bil, będąca częścią AdWise Group, zapewnia klientom wsparcie prawne w zakresie prowadzonych działań promocyjnych i obsługę prawną dla firm.

Spółki uzupełniają swoje kompetencje, tworząc kompleksowe rozwiązania – przede wszystkim dla firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej. Do grona klientów Grupy należą takie marki jak AVIVA, HAPI Pożyczki, Marshal Lion Group, Accenture, Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń (dawniej Gothaer), Link4, Creamfinance, AMIC czy Provident.

Do zadań agencji Triple PR należy m.in. stworzenie i wdrożenie strategii komunikacji, strategiczne i bieżące doradztwo, działania Media Relations i aktywności wspierające. Agencja odpowiada również za pozycjonowanie liderów poszczególnych Spółek oraz całej Grupy w mediach. Celem działań ma być podkreślenie kompetencji, doświadczenia i najwyższych standardów obsługi klienta.

Po stronie Agencji za działania odpowiada zespół, na czele którego stoi Martyna Kempińska, PR Manager. Wsparcie strategiczne zapewnia Agnieszka Malesza-Woźniak, Partner. Po stronie Klienta za działania odpowiada Joanna Gajewska, Managing Director Animise.

 

Comments

comments

62
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...