Adam Przeździęk zaproszony do jury 33. EPICA Awards

Informacja Prasowa - 05.09.2019
23

Adam Przeździęk zaproszony do jury 33. EPICA Awards

Adam Przeździęk zaproszony do jury 33. EPICA Awards

Adam Przeździęk, autor bloga Mediafeed.pl będzie drugim w historii przedstawicielem Polski w elitarnym gronie jury EPICA AWARDS 2019.

Epica Awards jest jedynym międzynarodowym konkursem branży kreatywnej, w którym wyboru zwycięzców nie dokonują przedstawiciele świata reklamy, a niezależni dziennikarze z ponad 200 prestiżowych redakcji jak Adweek, Campaign, Fast Company, Forbes, Digiday, Buzzfeed, The Drum, a z Polski magazynu Press.

Adam Przeździęk komentuje: „Cieszy mnie to, że komisja konkursu dostrzegła moje wieloletnie działania na polskim rynku i zaprosiła do składu jury tegorocznego wydarzenia Epica Awards. Jestem ciekaw tegorocznych zgłoszeń i głównych trendów, które zarysują się po ich dokładnej analizie. Zamierzam zwracać uwagę zarówno na niestandardowe podejście marek i agencji, jak i na szerszy kontekst, np. poruszanie w danej kampanii reklamowej istotnych społecznie kwestii.”

Więcej informacji:

Comments

comments

23
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...