Adam Mamok o zrozumieniu potrzeb pracowników

Redakcja PR - 16.05.2018
48

Adam Mamok o zrozumieniu potrzeb pracowników

Jakie motywatory kierują zachowaniami pracowników? Co sprawia, że zachowują się w taki, a nie inny sposób? Czy jako przełożeni jesteśmy w stanie zrozumieć osoby, które dla nas pracują i zmotywować ich do bardziej efektywnej pracy?

Adam Mamok, Dyrektor Zarządzający Essilor Polonia Sp. z o.o. opisuje, w jak ważne jest zrozumienie swoich pracowników i co za tym idzie poznanie ich potrzeb, które mają bezpośredni wpływ na jakość życia oraz efektywność w wykonywanej pracy. Każdy z nas jest inny i posiada zróżnicowane potrzeby, które często są bagatelizowane przez przedsiębiorców. Czy hierarchia potrzeb przedstawiona przez amerykańskiego psychologa Abrahama Maslova sprawdza się u większości z nas? Co dla przedsiębiorców kryje się pod pojęciem hierarchii potrzeb pracowników? O tych i wielu innych ważnych zagadnieniach możemy przeczytać na blogu: http://adammamok.pl/zrozumienie-potrzeb-naszych-pracownikow/

 

 

Comments

comments

48
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...