Ach! – nowy lifestyle’owy format social video Gazeta.pl

Informacja Prasowa - 27.04.2017
263

Ach! - nowy lifestyle’owy format social video Gazeta.pl

Po sukcesie formatów social video o gotowaniu – Haps, i z pomysłowym DIY – Myk!, Gazeta.pl wprowadza Ach! – format prezentujący tutoriale związane z urodą. To mobilne wideo przybliżające proste sposoby na piękny wygląd, w którego tworzeniu uczestniczą youtuberzy zajmujący się urodą. 

Każdy kilkudziesięciosekundowy odcinek Ach! przedstawia tricki na makijaż, fryzurę, porady pielęgnacyjne i kosmetyczne lub inspiracje dotyczące manikiuru. Użytkownicy dowiedzą się m.in. jak zrobić idealną kreskę na powiece albo makijaż typu smokey eye, jak samodzielnie wykonać manikiur hybrydowy albo fryzurę na studniówkę lub siłownię.

Ach! to pierwszy lifestyle’owy format social video, przy którym współpracują youtuberzy. W tworzeniu części odcinków redakcję lifestyle’ową Gazeta.pl wesprą vlogerzy należący do sieci Epic Makers, którzy zajmują się tematyką urodową.

Ach! będzie przede wszystkim inspiracją dla młodych dziewczyn, poradnikiem zakupowym i źródłem informacji o najnowszych trendach urodowych w przystępnej i estetycznej formie. To również kolejny produkt w naszym portfolio formatów wideo, który wpisuje się w zapotrzebowania użytkowników i klientów w dobie zmieniającego się sposobu konsumowania treści za pośrednictwem mediów społecznościowych i urządzeń mobilnych – mówi Marzena Szkolak, Lifestyle Content Director w Gazeta.pl.

Ach! nawiązuje formą do innych popularnych serii wideo Gazeta.pl. Od ponad roku zespół Lifestyle portalu tworzy internetowe wideo kulinarne Haps, a od grudnia ub.r. – Myk!, czyli materiały wideo z prostymi pomysłami ułatwiającymi życie. Przy obu projektach redakcja współpracowała już z wieloma markami, m.in. Wedlem, Lajkonikiem, Barillą, Królewskim, Ikeą czy Modeco.

Ach! posiada własny fanpage na Facebooku, a materiały można oglądać również na Ach.Gazeta.pl.

Nowe odcinki Ach! będą pojawiały się kilka razy w tygodniu.

Comments

comments

263
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...