Acciona Nieruchomości nowym klientem Walk PR

Informacja Prasowa - 16.11.2021
124

Acciona Nieruchomości nowym klientem Walk PR

Acciona Nieruchomości nowym klientem Walk PR

Do grona klientów Walk PR dołączyła firma ACCIONA Nieruchomości. Do zadań Walk PR należeć będą działania z zakresu Brand PR, w tym bieżąca komunikacja działalności firmy ACCIONA Nieruchomości, doradztwo w obszarze komunikacji oraz kontakt z mediami.

ACCIONA to firma deweloperska z prawie 30-letnim doświadczeniem na warszawskim rynku mieszkaniowym. Jej znakiem rozpoznawczym są inwestycje w Miasteczku Wilanów (gdzie ACCIONA zrealizowała już 6 projektów), jak również te zlokalizowane na Pradze Południe, Mokotowie, Woli oraz Bemowie. W ubiegłym roku deweloper podjął decyzję o dalszym rozwoju firmy oraz ekspansji na nowe rynki na terenie Polski.

ACCIONA Nieruchomości jest częścią międzynarodowej grupy ACCIONA, która opracowuje i zarządza zrównoważonymi rozwiązaniami infrastrukturalnymi, zwłaszcza w zakresie energii odnawialnej. W październiku br. wybrana została światowym liderem w zakresie różnorodności i inkluzji w miejscu pracy, zajmując 1 miejsce dla branży budowlanej w indeksie najbardziej różnorodnych (diversity) i integrujących (inclusivity) organizacji na świecie.

Walk PR należy do Grupy Walk. Walk PR oferuje pełen zakres usług public relations w obszarze PR produktowy oraz PR korporacyjny, stawiając na zrozumienie potrzeb Klientów, transparentność i najwyższe standardy współpracy. Od lat znajduje się w czołówce największych agencji PR w
Polsce, zdobywając nagrody w konkursach polskich i światowych. Jako członek United Nations Global Compact realizuje model zrównoważonego rozwoju. Ambicją firmy jest być polecaną przez wszystkich jej Klientów.

Comments

comments

124
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...