Abonament Xbox Game Pass Ultimate tańszy z aplikacją PeoPay KIDS

Informacja Prasowa - 22.03.2021
241

Abonament Xbox Game Pass Ultimate tańszy z aplikacją PeoPay KIDS

Abonament Xbox Game Pass Ultimate tańszy z aplikacją PeoPay KIDS

Niedawno, w ramach PeoPay KIDS Bank Pekao udostępnił najmłodszym klientom możliwość zakupu kodów do gier. Teraz proponuje skorzystanie z nowej funkcji z atrakcyjną promocją. Użytkownicy aplikacji PeoPay KIDS mogą kupić doładowanie Xbox Game Pass Ultimate 25 proc. taniej.

Zakup kodów do gier to najnowsze udoskonalenie PeoPay KIDS, aplikacji bankowej stworzonej z myślą o najmłodszych użytkownikach (6-13 lat). Oczywiście, podobnie jak pozostałe funkcje w ramach pakietu, dostępne są one pod dyskretnym nadzorem rodziców. To dorośli w Panelu rodzica w swojej aplikacji PeoPay decydują, czy i kiedy udostępnią dziecku możliwość zakupu kodów do gier.

Kod do wybranej platformy będzie widoczny w PeoPay KIDS dopiero po zatwierdzeniu zakupu przez opiekuna. Rodzic może to zrobić w ciągu 24 godzin. Po akceptacji kod do gry pojawi się w aplikacji PeoPay KIDS w sekcji DOŁADUJ w zakładce MOJE ZAKUPY. Po wejściu w kafel z zakupionym kodem, dziecko „zdrapuje palcem” szarą powierzchnię, pod którą kryje się kod do wpisania, w odpowiednim miejscu na wybranej platformie. Kod jest bezterminowy.

Korzystanie z funkcji zakupu kodów do gier wymaga aktualizacji aplikacji PeoPay KIDS do wersji 1.2.0. Lista dostępnych platform do zakupu kodów do gier znajduje się tutaj.

Abonament Xbox Game Pass Ultimate z 25-proc. rabatem dostępny jest dla użytkowników PeoPay KIDS do 31 marca br.

Comments

comments

241
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...