A może rzucić to wszystko i wyjechać na… Filipiny? Nietypowe ogłoszenie o pracę

Redakcja PR - 08.09.2017
95

A może rzucić to wszystko i wyjechać na… Filipiny? Nietypowe ogłoszenie o pracę

Wiele osób, szukając pracy, przegląda oferty na portalach internetowych. Jednak Michał Kamiński, właściciel baru na plaży, zamieścił nietypowe ogłoszenie na Facebooku, w którym oferuje pracę kucharza na filipińskiej wyspie Siquijor.

Choć wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie, bo wynosi około 1-1,5 tys. złotych, to jednak zainteresowanie jest ogromne. Wiele osób widzi w ofercie pracę marzeń i to nie bez powodu – rum, malownicze zachody słońca, darmowy kurs jazdy na skuterze i zakwaterowanie w bambusowej chatce przy plaży. Taką propozycję przygotował dla chętnych Michał Kamiński.

Polak prowadzi bar przy plaży, a od 1 października planuje również uruchomić restaurację. Jak przyznaje sam, stawka za pracę choć nie wydaje się być wysoka, to miejscowi są skłonni pracować za połowę mniej. Jednak Michał Kamiński chce pomóc spełnić czyjeś marzenie o zamieszkaniu w tak egzotycznym miejscu jak Filipiny.

Sam post uzyskał już ponad 5 tys. polubień, ponad 6,5 tys. udostępnień oraz prawie 2 tys. komentarzy. Na stanowisko można się zgłaszać do 10 września, a przyszły kucharz musi się pojawić na wyspie przed 1 października, aby przygotować się do otwarcia restauracji.

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...