98 agencji zaproszonych do przetargu przez PZU

Redakcja PR - 09.05.2016
185

Selekcja naturalna - 98 agencji zaproszonych do przetargu przez PZU

Na stronie internetowej, branżowego miesięcznika Press, ukazała się informacje, iż PZU zaprasza wstępnie 98 agencji reklamowych do przetargu; co prawda jest to formuła RFI czyli zapytanie o informację (request for information) nie zmienia to jednak postaci rzeczy, że takie zachowanie – delikatnie mówiąc – jest niecodzienne i niepraktyczne.

Gdy przeczytałem rano tą informację, pomyślałem, najchętniej napisałbym  – „Cisza nad tą sytuacją”, ale patrząc na absurd, to chyba można dać następujący komentarz:

98 będzie od dzisiaj nowym wyzwaniem przetargowym – jedna ze Spółek wysłała zapytanie dotyczące przetargu do, bagatela 98 podmiotów. Nawet jeśli to jest tylko RFI, to nie zmienia to postaci rzeczy, że te 98 prezentacji trzeba będzie obejrzeć, ocenić, porównać i wybrać. Nawet jeśli odpowie pozytywnie połowa to i tak będzie 49 dokumentów. Konia z rzędem temu, kto obiektywnie dokona selekcji, pamiętając przy 23 prezentacji, co było w 6… Może się też okazać, że w tym maratonie (nomen omen) nie weźmie udział gross Zawodników, wtedy selekcja będzie w pewien sposób naturalna.

98 agencji zaproszonych do przetargu przez PZU

Comments

comments

185
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...