Weszło w Gatigo

Informacja Prasowa - 26.05.2021
151

Weszło w Gatigo

WESZŁO W GATIGO!

Producent systemów ogrodzeniowych premium GATIGO  został sponsorem grupy medialnej WESZŁO!

Gatigo– producent nowoczesnych ogrodzeń należący do Polargos Group, który działa na rynku polskim i europejskim nieprzerwanie od 1994 roku został sponsorem Grupy Medialnej WESZŁO, Założycielem i właścicielem Grupy Weszło, a tym samym niekwestionowaną „wizytówką”  jest znany popularny polski dziennikarz, felietonista i publicysta sportowy Krzysztof Stanowski.

WESZŁO to najchętniej odwiedzany i najbardziej opiniotwórczy portal piłkarski w Polsce. Nie jest chyba żadnym zaskoczeniem, że temat ogrodzeń, a w szczególności bram ciekawie wpisuje się w koncepcję piłki nożnej. Można by rzec, że „aż się prosiło”, bo każda piłka nożna uwielbia dobrą bramę!!!

Pomysł na współpracę Gatigo z Grupą Weszło pojawił się nie bez przyczyny. Twórca marki GatigoPiotr Rak jest wielkim fanem tego sportu i właścicielem pokaźnej kolekcji pamiątek Legii Warszawa. Wspiera finansowo również polską piłkę halową Legia Futsal, sponsorował lokalny AZS, przyłączył się również do zbiórki na protezę podopiecznego AMPFUTBOL POLSKA. Temat piłki nożnej „przewija się” w firmie od lat.

Jak mawiał Kazimierz Górski „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie” – teraz już wiadomo, że to bramy GATIGO!

Comments

comments

151
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...