85 urodziny Air France

Redakcja PR - 09.10.2018
182

Francuski przewoźnik zaplanował urodzinowe atrakcje dla swoich pasażerów.

Jubileusz jest świętowany pod hasłem „innowacje”. Firma przygotowała dla pasażerów liczne atrakcje  na lotnisku, w powietrzu i samym Paryżu. 

Z okazji urodzin linia przygotowała m.in. kilka historycznych lotów w dniach 5-8 października. Na pasażerów wybranych rejsów do Nowego Jorku, Tuluzy i Sztokholmu czekają pamiątkowe niespodzianki oraz załoga w historycznych mundurach z epoki. Klienci, którzy nie mieli okazji odbyć podróży w stylu „vintage” mają szansę uczestniczyć w jubileuszowych atrakcjach na paryskim lotnisku de Gaulle’a, gdzie odbywają się słodkie poczęstunki i wystawy historycznych zdjęć. Ponadto w połowie października pracownicy Air France uhonorują swoją firmę i podkreślą „ducha zespołu”, biegnąc w 20-kilometrowym maratonie ulicami Paryża i u stóp wieży Eiffla, ubrani w kolory linii (granatowy, czerwony i biały).

Wreszcie, przed końcem roku, linia zaprosi szeroką publiczność na wyjątkową wystawę. Będzie to zakulisowa prezentacja działalności firmy w wielu obszarach, a zwłaszcza innowacji i nowoczesnych technologii w transporcie pasażerskim i obsłudze klienta. Niebawem będą znane terminy wydarzenia i proces rejestracji gości.

Comments

comments

182
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...