Public Dialog rozpoczęło współpracę z Leonardo Hotels

Informacja Prasowa - 22.12.2020
140

Public Dialog rozpoczęło współpracę z Leonardo Hotels

Public Dialog rozpoczęło współpracę z Leonardo Hotels

W listopadzie 2020 roku agencja PR Public Dialog rozpoczęła współpracę z Leonardo Hotels – czterogwiazdkową siecią hotelową klasy premium. Sieć, w styczniu 2020 roku, otwiera w Warszawie nowy obiekt pod szyldem lifestylowej marki NYX Hotels by Leonardo Hotels – NYX Hotel Warsaw. Hotel znajduje się w centrum miasta, w jednym z wieżowców kompleksu Varso Place.

W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz produktowej, ze szczególnym uwzględnieniem działań związanych z otwarciem nowego obiektu. Projekt ze strony agencji będzie obsługiwany przez zespół prowadzony przez Agatę Rybus (Senior Account Executive). Konsultanci Public Dialog będą odpowiedzialni za opracowanie i realizację strategii PR, prowadzenie biura prasowego, obsługę kanałów social media oraz influencer relations. Umowa na świadczenia została podpisana w wyniku działań new business development agencji.

NYX Hotel Warsaw zostanie otwarty 18 stycznia 2021 r. przy ul. Chmielnej 71 w Warszawie. Podobnie jak pozostałych 7 europejskich hoteli marki NYX Hotel by Leonardo Hotels, zlokalizowanych m.in. w Londynie, Mediolanie i Pradze, będzie wyróżniał się unikalnym designem wnętrza, stworzonym w oparciu o sztukę z obszaru street art, wykonaną przez lokalnych artystów, a także staranny wybór mebli i akcesoriów.

Leonardo Hotels Central Europe jest częścią grupy hotelowej Fattal, która została założona w 1998 roku przez Davida Fattala. Składa się z 217 hoteli z 42 000 pokojami w 106 miejscach docelowych i 19 krajach. Portfolio marki obejmuje: Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels, NYX Hotels by Leonardo Hotels, Jurys Inn, Apollo Hotels oraz Herods. Izraelska grupa hotelowa jest notowana na giełdzie w Tel Awiwie.

Comments

comments

140
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...