Nowości programowe w Kino Polska TV

Redakcja PR - 24.10.2018
43

Światowe hity na kanałach grupy Kino Polska TV

Nowością Zoom TV będzie znany z kanałów płatnych fascynujący amerykański dokument „Efekt Nostradamusa”, który przybliży najsłynniejsze przepowiednie świata. Czy Hitler był Antychrystem? Dlaczego świat nie skończył się w 2012 roku? Na te i inne pytanie odpowiedź poznamy już wkrótce.

 

„Efekt Nostradamusa” – premiera w poniedziałek, 12 listopada o 20:00

 

Kino Polska zaprasza na „Przygody psa Cywila” – jeden z najpopularniejszych polskich seriali lat 70. – którego bohaterami są nieco flegmatyczny milicjant i jego psi partner Cywil, w duecie tropiący groźnych przestępców. Niezapomniane kreacje w serialu stworzyli Krzysztof Litwin (sierżant Walczak) i Wojciech Pokora (porucznik Zubek).

 

„Przygody psa Cywila”

 

Jedną z propozycji Kino TV będzie nakręcony na podstawie kultowej gry komputerowej film „Uliczny wojownik” w reżyserii Stevena E. de Souzy, twórcy m.in. takich hitów kina akcji, jak „48 godzin”, „Komando” czy „Szklana pułapka”. W filmie obok Jeana-Claude’a Van Damme’a zobaczymy popularną piosenkarkę Kylie Minogue.

 

„Uliczny wojownik” – premiera w środę, 14 listopada o 21:00

 

FilmBox Premium HD zaprasza na zabawną i wzruszającą komedię „Wszędobylska mamuśka” z rewelacyjną Susan Sarandon w roli głównej.

 

„Wszędobylska mamuśka” – premiera w piątek, 16 listopada o 21:00

Comments

comments

43
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...