Kolejne agencje dołączają do sieci Enterie

Redakcja PR - 23.10.2018
11

Rośnie sieć agencji PR założona przez polską Profeinę

Kolejne dwie agencje PR przyłączyły się do budowanej przez warszawską Profeinę sieci Enterie. Marki z branży nowych technologii wspierać będą Element C w Niemczech oraz Bambu PR w Hiszpanii.

Bambu PR to agencja z siedzibą w Barcelonie, będąca hiszpańskim i europejskim hubem startupowo technologicznym, goszczącym m.in. największą imprezę branży telekomunikacyjnej – Mobile World Congress. Agencja założona i prowadzona przez Claudię Giraldo, specjalizuje się w obsłudze klientów z obszaru nowych technologii – kierujących swoją ofertę do rynku biznesowego oraz do użytkowników indywidualnych.
ELEMENT C, jest agencją założoną przez Christopha Hausela i ma swoją siedzibę w niemieckim Monachium. Łączy kompetencje public relations i brand design. Dzięki temu oferuje klientom kompleksowe usługi komunikacyjne – od budowania strategii komunikacyjnej i projektowania identyfikacji wizualnej, poprzez tworzenie i dystrybucję treści i prowadzenie relacji z mediami.
Enterie, międzynarodowa sieć niezależnych agencji PR została założona przez warszawską firmę Profeinę.  Sieć specjalizuje się w rynku nowych technologii, w szczególności we wprowadzaniu firm i technologicznych startupów na międzynarodowe rynki. Agencje zrzeszone w Enterie obecne są również w Danii, Francji, Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech, oraz współpracują z agencjami w Belgii, USA i Czechach.
„Nawiązanie oficjalnej współpracy z tak doświadczonymi Partnerami jak Bambu PR w Hiszpanii oraz ELEMENT C w Niemczech jest dla nas jako sieci bardzo ważne. Oba rynki budzą duże zainteresowanie firm technologicznych, również polskich, chcących rozwijać się zagranicą. Niemcy są największą europejską gospodarką i wielkim, zamożnym rynkiem konsumenckim. Z tego względu są też rynkiem bardzo konkurencyjnym. Podobnie Hiszpania,w której bez wyspecjalizowanej, lokalnej agencji wielu trudności może nastręczać dodatkowo bariera językowa. Wsparcie doświadczonych lokalnych partnerów jest na obu rynkach jest dla nas jako sieci niezwykle istotne. Zarówno Barcelona jak i Monachium są ważnymi ośrodkami na startupowej mapie Europy, w których rodzą się nowe pomysły, technologie i przedsiębiorstwa.” – mówi Magdalena Górak, założycielka Profeiny i Enterie.

Comments

comments

11
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...