„Wiem, czym oddycham”

Redakcja PR - 22.10.2018
67

Rusza kampania telewizyjna Avivy

22 października Aviva rozpoczyna kampanię telewizyjną, która jest elementem akcji „Wiem, czym oddycham”. Firma buduje świadomość, że powietrze w naszych mieszkaniach również jest zanieczyszczone przez smog i proponuje rozwiązanie – domowe oczyszczacze powietrza dla klientów wybierających ubezpieczenie na życie w Avivie.

Z kolei w sobotę 27 października w Krakowie odbędzie się organizowany przez Avivę bieg w maskach antysmogowych – AirRun. Na stronie wiemczymoddycham.pl do 5 grudnia trwa głosowanie w konkursie na 100 zewnętrznych czujników jakości powietrza dla społeczności lokalnych.

Kampania telewizyjna

Kampania telewizyjna wzmacnia drugą edycję akcji „Wiem, czym oddycham”, którą Aviva prowadzi od początku października.

„Kształtujemy świadomość, że smog szkodzi również w domu. Zachęcamy do śledzenia jakości powietrza i proponujemy rozwiązania chroniące zdrowie. Wśród nich domowe oczyszczacze powietrza dla klientów wybierających nasze ubezpieczenia na życie” – mówi Iwona Czech, kierująca działem komunikacji i zarządzania marką w Avivie.

Za kreację spotu odpowiada agencja Y&R, a media kupił Blue 449.

AirRun, czyli bieg w maskach w Krakowie

27 października w Krakowie Aviva organizuje AirRun, czyli bieg w maskach antysmogowych na dystansie 5 i 10 km, dla tysiąca uczestników.

Wydarzenie cieszy się dużą popularnością – lista została zamknięta w tydzień. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy z maską antysmogową marki Cambridge.

Ambasadorami AirRun są:

· znane lekkoatletki Joanna Jóźwik, Sofia Ennaoui i Angelika Cichocka

· biegacze-influencerzy: Katarzyna Gorlo (runtheworld.pl) i Bartosz Olszewski (warszawskibiegacz.pl)

· Adrianna Palka, biegaczka i trenerka personalna z Krakowa

100 kolejnych czujników jakości powietrza od Avivy

Do 5 grudnia na stronie wiemczymoddycham.pl trwa głosowanie w konkursie na 100 zewnętrznych czujników jakości powietrza.

Od 1 października przedstawiciele społeczności lokalnych zgłosili ponad 1500 proponowanych lokalizacji czujników, w tym prawie 200 szkół.

Czujniki zostaną zamontowane w 100 miejscach, które zdobędą największe poparcie w głosowaniu internetowym. Dodatkowo, 50 szkół podstawowych z największą liczbą głosów w skali kraju otrzyma wewnętrzne sensory jakości powietrza.

Pierwsza edycja konkursu (listopad-grudzień 2017 r.) zwiększyła liczbę czujników w kraju o 300. Urządzenia te „na żywo” przesyłają dane dotyczące stężenia zanieczyszczeń, które można śledzić na komputerze lub smartfonie. W sezonie smogowym 1 7000 000 użytkowników odwiedza średnio miesięcznie stronę airly.eu, żeby sprawdzać jakość powietrza, a 100 tysięcy osób pobrało specjalną aplikację.

Comments

comments

67
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...