Edyta Maciejewska dołącza do Gong

Redakcja PR - 22.10.2018
258

Nowa Social Media&Content Director w agencji kreatywnej Gong

Agencja kreatywna Gong, należąca do największej, niezależnej grupy komunikacyjnej Group One, wzmacnia kompetencje z obszaru mediów społecznościowych. Do zespołu agencji, na stanowisko Social Media & Director, dołączyła Edyta Maciejewska, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, rozwój strategii dla kluczowych klientów w kanałach social media oraz produkcję contentu na rynki zagraniczne.

Edyta Maciejewska związana jest z Social Media od 2011 roku. Jej specjalizacją są przede wszystkim działania marketingowe z udziałem influencerów. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako Social Media Manager w 121 PR, a następnie w agencji interaktywnej The Digitals, gdzie przez ponad dwa i pół roku pełniła funkcję Head of Social, zarządzając kilkunastoosobowym zespołem specjalistów od mediów społecznościowych. Pracowała dla takich klientów jak Nestlé, Polpharma, L’Oréal, Grupy Żywiec czy Maspex. Do prowadzonych strategii komunikacji wprowadzała zarówno działania niestandardowe jak i spersonalizowany content.

 

Edyta Maciejewska

 

Z początkiem października Edyta Maciejewska dołączyła do agencji kreatywnej Gong na stanowisku Social Media & Content Director. Jest odpowiedzialna za zarządzanie zespołem oraz rozwój i realizację strategii komunikacji dla kluczowych Klientów. Szczególnym obszarem działania jest współpraca z siecią Serviceplan Group w zakresie produkcji contentu na rynki zagraniczne.

„Komunikacja w mediach społecznych i działania z zakresu branded content są dzisiaj niezbędnym elementem strategii marketingowych, które realizujemy dla naszych klientów. Od lat oferta GONG w tej kwestii się poszerza i zespół, który realizuje te działania liczy dzisiaj kilkanaście osób. W ramach współpracy z agencjami Serviceplan Group rozwijamy też zakres naszych usług w zakresie produkcji wartościowych treści na rynki zagraniczne. Cieszymy się, że dołącza do nas osoba z ogromnym doświadczeniem, głęboko zakorzeniona w social mediach.” – mówi Bartek Gołębiowski, Strategy and Creative Director Gong.

 

Gong to jedna z wiodących agencji kreatywno-strategicznych full service z zespołem ponad pięćdziesięciu twórców kreacji w ramach trzech biur w Polsce i za granicą. Agencja tworzy zintegrowaną komunikację dla największych marek polskich i międzynarodowych i jest zaliczana do grona najbardziej efektywnych niezależnych agencji reklamowych na świecie (Effie Effectiveness Index). Kampanie Gong od 16 lat zdobywają uznanie w prestiżowych konkursach reklamowych. Agencja dwukrotnie zdobyła tytuł agencji roku (2015 IAB Polska i Interaktywna Agencja Roku 2014 M&MP), a ostatnio również wyróżnienie M&MP za działania 360 stopni. Gong jest częścią Group One, największej polskiej niezależnej grupy reklamowej.

Comments

comments

258
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...