Gazeta.pl zaprasza na QUALITY LAB

Redakcja PR - 19.10.2018
122

Konferencja skierowana do branży reklamowej otrzymała patronat IAB Polska

We wtorek, 23 października br. w siedzibie Agory w Warszawie odbędzie się konferencja QUALITY LAB. O jakości w świecie multimedialnego biznesu opowiedzą eksperci Gazeta.pl, zaproszeni specjaliści oraz gość specjalny – Julia Smith, jedna z najwybitniejszych ekspertek od brand safety na świecie. Patronem honorowym wydarzenia jest IAB Polska. 

Czym jest jakość dla digitalu? Jakość treści, użytkownika, komunikacji oraz dotarcia – jak o tym myśleć, jak oceniać i jak mierzyć? Podczas QUALITY LAB eksperci Gazeta.pl skupią się na konsumencie w cyfrowym świecie – na tym, kim jest i czego szuka. Prezentując tematykę jakości w internecie opowiedzą o tym, jak mierzyć efektywność działań w kontekście m.in. content marketingu, programmatic czy e-commerce. Przedstawią także problematykę bezpieczeństwa marki w internecie, aktywności w mediach społecznościowych oraz sposoby efektywnego dotarcia do młodych użytkowników.

Wśród prelegentów QUALITY LAB znajdą się m.in. eksperci z Gazeta.pl oraz spółek internetowych z Grupy Agora. Anna Gumkowska i Paweł Dubiel wspólnie z uczestnikami konferencji zastanowią się, czym jest jakościowe wideo w internecie i zaprezentują wyniki badania przeprowadzonego wśród użytkowników Gazeta.pl. O dotarciu do internautów za pomocą wysokiej jakości treści opowie Marzena Szkolak, a Paweł Stremski przedstawi plany redakcyjne Gazeta.pl na najbliższe miesiące. Karolina Kraszewska i Tomasz Kryń z firmy Yieldbird opowiedzą o jakości w reklamie programatycznej, a Krzysztof Budzyński z Hash.fm – o aplikacji TikTok i dotarciu do młodzieży z generacji Z. O tym, co należy wiedzieć o jakościowej komunikacji marki powie Paweł Loedl z VML Poland, natomiast medioznawca dr Jacek Wasilewski odpowie na pytanie, czy jakość jest jeszcze użyteczna.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Julia Smith, jedna z najwybitniejszych ekspertek od brand safety na świecie, która opowie m.in. o tym, dlaczego należy przeciwdziałać pojawianiu się oszustw reklamowych w internecie. Spotkanie poprowadzi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisu Next.Gazeta.pl.

W programie konferencji po części oficjalnej przewidziano czas na networking.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie konferencji: Lab.Gazeta.pl

Comments

comments

122
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...