„Fajnie, że jesteś, Polsko!”

Redakcja PR - 18.10.2018
19

Nowy cykl weekendowych audycji Radia Złote Przeboje

Już w najbliższą sobotę, 20 października br. Radio Złote Przeboje rozpocznie obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości – tego dnia na antenie stacji pojawi się pierwszy odcinek z cyklu „Fajnie, że jesteś, Polsko!”. Powstające na terenie całego kraju programy, prowadzone przez Piotra Jaworskiego, nadawane będą w najbliższe weekendy do 11 listopada br. w godz. 14:00-18:00.

W pierwszej odsłonie cyklu „Fajnie, że jesteś, Polsko!” Piotr Jaworski wybierze się na spacer po Gdyni – sukcesie Polski międzywojennej, mieście powstałym w tym właśnie okresie.
W kolejne soboty i w niedzielę, do 11 listopada Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom spotkanie m.in. z profesorem Andrzejem Bochenkiem, który razem z profesorem Zbigniewem Religą uczestniczył w pierwszych udanych transplantacjach serca, a także z byłym prezydentem Polski i legendą „Solidarności” – Lechem Wałęsą. Stacja odwiedzi również pokład Daru Pomorza – polskiej wizytówki na świecie.
Dodatkowo, na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się głosy artystów i gwiazd, którzy opowiedzą, czym dziś jest dla nich Polska.

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...