FIBARO Intercom finalistą DesignEuropa Awards 2018

Redakcja PR - 09.10.2018
113

Ogłoszono nominacje do prestiżowego konkursu DesignEuropa Awards

Wśród ośmiu finalistów z całego świata znalazł się produkt FIBARO. Firma z Poznania otrzymała nominację za inteligentny wideodomofon FIBARO INTERCOM. Oficjalna ceremonia wręczenia nagród DesignEuropa Awards odbędzie się 27 listopada w Warszawie, w Muzeum POLIN.

FIBARO nominowane zostało w kategorii „Przemysł”. Intercom, zaprojektowany przez Macieja Fiedlera prezesa FIBAR Group S.A., jest jednym z czterech wzorów przemysłowych, które dotarły do ścisłego finału konkursu DesignEuropa Awards w tej kategorii.

„Wyróżnienie naszego produktu w tak prestiżowym konkursie to coś, co jest dla nas szczególnie ważne. Zawsze chcemy tworzyć nie tylko rzeczy użyteczne, ale i piękne. Dlatego projektując nasze urządzenia tak mocno przywiązujemy wagę do designu. Produkty smart home spod znaku FIBARO charakteryzują się unikalnym wzornictwem, którego nie można porównać z niczym, co jest dostępne na rynku. Jest dla nas niezwykle istotne, by nasze urządzenia smart home mogły być traktowane jak ozdoba współczesnych wnętrz. Tak jak wyróżniony nominacją FIBARO Intercom” – tłumaczy Prezes zarządu FIBAR Group S.A i autor projektu Maciej Fiedler.

 

Comments

comments

113
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...