4 czerwca – dzień otwarty na Wyborcza.pl

Informacja Prasowa - 02.06.2023
223

Wielkie święto demokracji i marsz na ulicach Warszawy

Przed nami – już w niedzielę, 4 czerwca br. – wielkie święto demokracji i marsz na ulicach Warszawy. Z tej okazji zespół „Wyborczej” zaprasza wszystkich internautów na dzień otwarty. Przez 24 godziny treści w serwisie Wyborcza.pl będzie można przeczytać bez konieczności posiadania aktywnej prenumeraty cyfrowej.

 
Na Wyborcza.pl dostępne będą m.in najnowszy wywiad z Donaldem Tuskiem, rozmowa z Adamem Michnikiem w formie podcastu, artykuły powstałe w ramach cyklu „Jedziemy do Warszawy” oraz relacje z marszu odbywającego się w Warszawie.
 
– Wolność, równość, demokracja i proeuropejskość to wartości, które są nam bliskie. To właśnie dlatego w niedzielę, 4 czerwca – w 34. rocznicę wyborów parlamentarnych, które zakończyły erę komunistycznej dyktatury oraz były początkiem wolnej III RP – i z okazji marszu „za demokratyczną i europejską Polską” otwieramy nasz serwis Wyborcza.pl dla wszystkich chętnych – zapowiada redakcja „Wyborczej”.
Serwis Wyborcza.pl będzie otwarty dla internautów przez całą niedzielę.
Akcja jest promowana w internecie, telewizjach informacyjnych i rozgłośniach radiowych. Działania zaplanował i przygotował dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...