25wat z trzema nowymi projektami e-commerce

Informacja Prasowa - 03.12.2020
1

25wat z trzema nowymi projektami e-commerce

25wat z trzema nowymi projektami e-commerce

Delcon to producent karmy dla psów i kotów. Zespół projektowy 25wat będzie prowadził dla marki internetowe kampanie sprzedażowe oraz wspierał ją w rozwijaniu spójnej i skutecznej komunikacji w mediach społecznościowych.
[Delcon]logotyp.png.png
Z firmą Eva Design, w której powstają niepowtarzalne turbany, chusty i czapki, agencja współpracuje już od kilku lat. Owocem tych działań jest m.in. rebranding marki i nowy e-commerce, który zwiększył konkurencyjność marki w czasie pandemii COVID-19. W ramach umowy realizowane będą projekty z zakresu performance marketing i social media. Głównym celem jest rozwój sprzedaży online.
[EvaDesign]logotyp.png.png.jpg
W kolejnym sezonie współpracy z marką Student Depot – właścicielem prywatnych akademików premium – zespół 25wat odpowiadać będzie przede wszystkim za: tworzenie efektywnych reklam, prowadzenie kampanii sprzedażowych oraz za komunikację w mediach społecznościowych.
[StudentDepot]logotyp.png.jpg
Rozwój e-commerce klientów agencji wspierają zespoły projektowe, w skład których wchodzą: Paulina Drobisz, Monika Dymon, Patryk Sowa, Aleksandra Bąk oraz Jakub Bukowski. Zespołami kieruje Joanna Gancarczyk, Marketing & PR Manager 25wat, która podkreśla, że głównym zadaniem agencji jest w tej chwili wspieranie firm w transformacji digitalowej: „W czasie pandemii projekty e-commerce są dla nas strategiczne. Po pierwsze – dlatego, że specjalizujemy się w transformacji digitalowej firm, po drugie – dlatego, że rozwijanie sprzedaży online to dziś dla naszych klientów absolutny biznesowy priorytet ze względu na zmiany, jakie wymusza na nich zarówno pandemia, jak i rynek.” 
Współpraca z marką Delcon, Eva Design oraz Student Depot zostały nawiązane w wyniku rekomendacji.

Comments

comments

1
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...