25 tys. nagród w urodzinowej loterii Castoramy

Informacja Prasowa - 21.03.2017
285

Już po raz 20. Castorama zaprasza swoich klientów do wspólnego świętowania i zabawy.

Właśnie wystartowała ogólnopolska loteria urodzinowa Castoramy. Już po raz 20. sieć zaprasza swoich klientów do wspólnego świętowania i zabawy. Każdy, kto w terminie od 20 marca do 15 kwietnia br. dokona zakupów na dowolną kwotę, ma szansę wygrać samochód Dacia Duster lub jedną z 25 000 innych, wartościowych nagród. Z okazji 20. urodzin we wszystkich sklepach sieci dostępna jest także specjalna oferta cenowa na wybrane produkty.

Loteria urodzinowa Castorama Polska jest ogólnopolską akcją, angażującą wszystkich klientów. W trakcie jej trwania każdy ma szansę wygrać jedną z 25 000 atrakcyjnych nagród. Na uczestników czeka m.in. 5 samochodów Dacia Duster,
3 000 narzędzi ogrodowych, 2 000 wiertarek Bosch czy 15 000 kart podarunkowych o wartości 100, 50 i 20 zł. Do udziału w loterii uprawniają wszystkie paragony
za zakupy dokonane w terminie 20 marca – 15 kwietnia br.

– Nasze loterie urodzinowe są bardzo wyczekiwaną akcją. Każdego roku dokładamy wszelkich starań, aby z okazji jubileuszu Castoramy, sprawić jak najwięcej radości klientom. To wyzwanie wymaga zaangażowania całej naszej firmy, ale daje nam też dużo satysfakcji – mówi Sławomir Rogowiec, Dyrektor ds. Personalnych i Odpowiedzialności Społecznej w Castorama Polska.

Podwójna szansa

Aby wziąć udział w loterii Castoramy i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, wystarczy, po dokonaniu zakupu na dowolną kwotę, zeskanować paragon w jednym z terminali urodzinowych, które znajdują się w sklepach, w pobliżu kas. Każdy z uczestników na miejscu otrzymuje kupon z informacją o wygranej lub możliwości zarejestrowania transakcji na stronie internetowej www.loteria-castorama.pl i wzięcia tym samym udziału w losowaniu jednej z nagród głównych – Dacii Duster.

W czasie trwania akcji, w każdy poniedziałek szansę na wygraną samochodu będą mieli posiadacze paragonów zarejestrowanych przez ostatnie 7 dni. Na zakończenie akcji, 18 kwietnia w loterii wezmą udział raz jeszcze wszyscy klienci, których kupony dotychczas nie zostały wylosowane.

Urodzinowe zakupy

Na czas trwania loterii Castorama przygotowała wiele dodatkowych atrakcji. W sklepach dostępna będzie oferta, którą sieć przedstawia w dwóch jubileuszowych wydaniach gazetki. Znajdą się w nich produkty dekoracyjne, łazienkowe, podłogi, drzwi, asortyment ogrodowy, elektronarzędzia i artykuły budowlane. Dodatkowym ułatwieniem dla osób chcących zrealizować prace związane z ulepszaniem domów, mieszkań bądź ogrodów, będzie również urodzinowy kredyt – 50 rat 0%.

Działania marketingowe

Urodzinowa loteria Castoramy wsparta jest wielokanałowymi działaniami marketingowymi. W terminie od 20 marca do 15 kwietnia emitowane będą spoty telewizyjne, reklamy radiowe oraz pojawią się specjalne billboardy nawiązujące  do akcji. Kampania prowadzona jest również w Internecie oraz w kanałach  social media. Gazetki z urodzinową ofertą trafia do sklepów i bezpośrednio do domów klientów. Materiały zachęcające do udziału w loterii trafiły już także na powierzchnię handlową we wszystkich Castoramach w Polsce.

Comments

comments

285
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...