247Communication uruchamia swoje studio broadcastowe

Informacja Prasowa - 28.01.2021
6

247Communication uruchamia swoje studio broadcastowe

247Communication uruchamia swoje studio broadcastowe

Działania związane z uruchomieniem własnego studio w strukturach 24/7Communication zostały mocno zintensyfikowane w ostatnich miesiącach, które pokazały, jak ważne są rozwiązania digitalowe oraz content wideo w działaniach marek. Agencja postanowiła stworzyć miejsce, które pozwoli realizować szeroko działania komunikacyjne we własnych strukturach z uwzględnieniem nowoczesnych form, takich jak m.in. streaming, nagrania wideo czy podcastów.
Niewątpliwie wideo w coraz większym stopniu zastępuje nam słowo pisane, a w czasach pandemii dostrzegliśmy wiele korzyści i możliwości wynikających z komunikacji online. Miniony rok znacząco wpłynął na branżę PR i komunikację, zmieniając tym samym wykorzystywane narzędzia. Studio broadcastowe 24/7Communication jest zatem odpowiedzią na ewoluujące wciąż potrzeby rynku. Inhouse’owe studio zapewnia – nam i klientom – elastyczność, szybkość oraz komfort przygotowywanych materiałów – wyjaśnia Dirk Aarts, Managing Partner w 24/7Communication.
24/7STUDIO wyposażone jest w najbardziej nowoczesny sprzęt, wykorzystywany m.in. w studiach telewizyjnych (kamery 4K o najwyższej jakości obrazu i dźwięku, system streamingowy Blackmagic, 20” telewizyjny teleprompter). Ponadto elastyczna scenografia oraz opcja studia greenbox pozwalają spersonalizować miejsce nagrań pod konkretną realizację. Doskonałym rozwiązanie, którym dysponuje studio, jest również dostęp do szerokiego wachlarza platform streamingowych. Narzędzia te umożliwiają szybką i angażującą odbiorców transmisję na żywo.

24/7STUDIO oferuje szeroki zakres usług digitalowych, w tym nagrania wideo, realizacje live i formaty hybrydowe. W ramach naszych działań możemy m.in. przeprowadzić konferencję prasową, zorganizować launch produktu, czy spotkanie z mediami. Każde z tych działań może zostać zrealizowane na żywo, co daje możliwość interakcji z publicznością i umożliwia jednocześnie uczestnikom aktywną dyskusję. Tego typu realizację wpisują się w obecne trendy i rozwój narzędzi wideo

dodaje Filip Kożusznik, Head of 24/7 Studio w 24/7Communication.

24/7STUDIO, o powierzchni 40 mkw, wraz z tzw. reżyserką, funkcjonuje w siedzibie agencji 24/7Communiaction, zlokalizowanej na warszawskiej starówce. Znajduje się tam również strefa komfortu z garderobą i stanowiskiem do make-upu, umożliwiająca klientom i ich gościom odpowiednie przygotowanie do nagrania.
Więcej o nowym 24/7STUDIO w wideo:
247STUDIO_LOGO.jpg

Comments

comments

6
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...