„2020” – wstępniak do newslettera Artura Kurasińskiego

Informacja Prasowa - 07.01.2020
135

"2020" - wstępniak do newslettera Artura Kurasińskiego

Witajcie w 2020 roku! Jednego możemy być pewni – będzie się działo.

W polityce (wybory prezydenckie w USA i Polsce), sporcie (Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio i Mistrzowstwa Świata, piłkarskie Euro 2020), sztuce (może znowu Oscar dla Polski?), rozrywce (platformy streamingowe zadbają o to no i jeszcze premiera “Cyberpunk 2077”).

Na pewno będziemy świadkami kolejnej odsłony konfliktu na linii “korporacje technologiczne – demokracja” gdzie obywatele i rządy na całym świecie będą debatowały co zrobić żeby nie wylać dziecka z kąpielą czyli żeby pozwolić obywatelom korzystać z Facebooka ale jednocześnie uniemożliwić “bad actors” zrobienie z tej platformy broni.

O takich przewidywaniach na najbliższą dekadę piszę na moim blogu.

Druga kwestia o której wspominałem w poprzednim wstępniaku czyli sponsor tego newslettera. Zadałem pytanie czy nie macie z tym problemu – zdecydowana większość osób, które w komentarzach na różnych platformach jak i mailowo napisała “tak” 🙂

A więc partnerem, który chce pomóc mi zdjąć z głowy część kosztów prowadzenia newslettera jest firma Twisto. Dzięki współpracy z nią nie będę musiał zamykać treści za paywallem ani ograniczać korzystania.

Co robi Twisto? Dzięki tej usłudze robisz zakupy w sklepach stacjonarnych oraz w internecie i samemu wybierasz, kiedy chcesz za nie zapłacić – od razu lub nawet do 45 dni od zakupu! Bez opłat i bez odsetek. Kupujesz w Polsce i za granicą z najkorzystniejszym kursem wymiany.

Twisto zobowiązało się do zapłacenia mi (jednorazowo) 100 zł za każdą osobę, która pobierze i zainstaluje jej aplikację mobilną. Z tej kwoty 40 zł przeznaczę na Polską Akcję Humanitarną (bo miałem okazję osobiście poznać Jankę Ochojską podczas wspólnego biegu olimpijskiego z ogniem w Korei i będąc pod ogromnym podziwem tego co robi chciałbym wesprzeć jej organizację).

Reszta (czyli 60 złotych) pokryję roczną subskrypcję tego newslettera (5 złotych miesięcznie) dla jednej osoby.

Innymi słowy – jeśli chcesz pomóc mi abym nadal tworzył ten newsletter to nie musisz wyciągać kasy ze swojej kieszeni. Zrobi to Twisto a dodatkowo razem wspomożemy PAH. Win-win-win.

Tutaj jest link do pobrania aplikacji Twisto (możesz go również przekazać go innej osobie). Zanim go klikniesz przeczytaj trochę co dokładnie robi Twisto.

 “Zakupy z Twisto są bardzo proste. Posiadacz karty robi zakupy w ramach bezpłatnego miesięcznego limitu, a potem zwraca jego równowartość w dowolnym momencie – od razu po zakupie lub do 45 dni (licząc od początku miesiąca) – korzystając z BLIKA bądź przelewu. Dzięki temu zakupy są bezpieczniejsze (kupujący nie angażuje własnych środków finansowych do czasu, aż sprawdzi produkt i zdecyduje, że chce go zatrzymać) i wygodniejsze (zakupu można dokonać w dowolnym momencie, np. wykorzystując promocję, albo w sytuacji chwilowego braku środków).

Twisto świetnie sprawdza się podczas zakupów za granica lub w zagranicznych sklepach internetowych. Płatności zagraniczne z Twisto odbywają się po najbardziej korzystnym kursie Mastercard – bez potrzeby wcześniejszej wymiany waluty. Bez opłat i prowizji, nawet w weekendy.

Aby korzystać z karty Twisto należy pobrać aplikację na telefon i zarejestrować się. Po otrzymaniu miesięcznego limitu można robić zakupy. Limit przyznawany jest na podstawie deklaracji klienta oraz ocenie jego zdolności kredytowej i może sięgać kilku tysięcy złotych. 

Aplikacja i karta są darmowe, bez względu na liczbę wykonanych transakcji. Poziom wykorzystania limitu i zestawienie wszystkich transakcji są widoczne w aplikacji w czasie rzeczywistym. Użytkownik dostaje także powiadomienie push po każdym zakupie i zestawienie wydatków na koniec dnia. 

Okres rozliczeniowy trwa od 1 do ostatniego dnia miesiąca. Na początku kolejnego miesiąca użytkownik otrzymuje podsumowanie i dodatkowe 15 dni na uregulowanie należności. W tym czasie może zdecydować, czy spłaci całość wydatków nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, czy przesunie płatności o następny miesiąc. 

Po spłacie całej sumy ponownie otrzymuje do wykorzystania bezpłatny limit kredytowy. Jeśli użytkownik zdecyduje się przesunąć płatność o kolejny miesiąc (maksymalnie do 90 proc. sumy wszystkich wydatków), limit do wykorzystania w następnym miesiącu zostanie pomniejszony o kwotę, która przesunął. Przesunięcie terminu płatności wiąże się z kosztem w wysokości 4,5 PLN za każde przesunięte 100 zł (45 zł za każdy 1000 zł). ”

Tyle oficjalnych informacji. Jeśli dotarłeś do tego miejsca to dziękuję 🙂

Zatem jeszcze raz: Tutaj jest link do pobrania aplikacji Twisto

 

Dziękuję!

 

Artur Kurasiński

 

 

Comments

comments

135
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...