Agora dostawcą treści miesięcznika „Skarb” wydawanego przez Rossmann

Redakcja PR - 30.12.2016
284

Agora wygrała przetarg na dostarczanie treści do miesięcznika "Skarb" wydawanego przez Rossmann

Miesięcznik „Skarb” wydawany przez Rossmann zmienia dostawcę treści i będzie korzystał z materiałów dostarczanych przez Agorę. O komentarz poprosiliśmy Agatę Nowakowską, która jest Rzecznikiem Prasowym Rossmann SDP Sp. z o.o.

Wydawcą miesięcznika Skarb jest firma Rossmann. Ze względu na nowe cele marketingowe i optymalizację kosztów ogłosiliśmy w ubiegłym roku przetarg na dostarczanie treści oraz druk. Wzięło w nim udział kilka dużych wydawnictw. Został on rozstrzygnięty w lipcu 2016r. Najkorzystniejszą ofertę na dostarczanie zamówionych przez nas treści do Skarbu przedstawił pion czasopism Agory, natomiast drukiem nadal będzie się zajmował RASP. Także w produkcji Skarbu będą brały udział oba te wydawnictwa – powiedziała Agata Nowakowska.

Zapytaliśmy również, kiedy możemy spodziewać się na rynku numeru prowadzonego już przez nowy zespół oraz czy tematyka „Skarbu” w związku z tym w jakimś stopniu ulegnie zmianie.

Pierwszy numer z nowym zespołem ukaże się pod koniec stycznia, jako numer lutowy. Pismo będzie teraz mocniej skupiać się na urodzie, z dodatkiem części lifestylowej. Jako rzeczniczka firmy Rossmann pełnię obowiązki (p.o) redaktor naczelnej – wyjaśniła Agata Nowakowska.

Comments

comments

284
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...