20 zł za każdy kredyt na cele społeczne

Jerzy Ciszewski - 02.01.2019
161

20 zł za każdy kredyt na cele społeczne

20 zł za każdy kredyt na cele społeczne

Santander Consumer Bank przekaże 20 zł na realizacje projektów społecznych za każdy kredyt udzielony w poniedziałek 7 stycznia. Dzięki zeszłorocznej edycji lider rynku finansów konsumenckich w Polsce udzielił wsparcia organizacjom pozarządowym w wysokości 118 280 złotych.

Obdarowywanie prezentami świątecznymi nie kończy się podczas Bożego Narodzenia. Dla hiszpańskich dzieci najbardziej wyczekiwanym dniem w roku jest właśnie Święto Trzech Króli. Wtedy najmłodsi mieszkańcy Półwyspu Iberyjskiego otrzymują prezenty od Kacpra, Melchiora i Baltazara. Wcześniej piszą do nich listy, w których uzasadniają, że byli grzeczni.

Również dorosłym Hiszpanom El Día de los Reyos Magos (Trzech Króli) kojarzy się pozytywnie z tradycyjną zabawą i pełnymi radości marszami. W ten nastrój życzliwości chce się wpisywać także Santander Consumer Bank (Grupa Santander wywodzi się z Hiszpanii) organizując już po raz kolejny akcję, w której za każdy kredyt udzielony 7 stycznia przekaże pieniądze na pomoc organizacjom pożytku publicznego, które m.in. dbają o zdrowie Polaków czy wspierają dzieci w walce z różnymi chorobami.

– Już od 4 lat dzięki temu projektowi pomagamy z naszych funduszy w wielu trudnych i często mało medialnych sprawach – wyjaśnia Paweł Florkiewicz, rzecznik Santander Consumer Banku. – Do tej pory dzięki akcji „20 zł za każdy kredyt” udało się sfinansować np. sprzęt do pokoju zabaw dla najnowocześniejszego w Polsce szpitala onkologicznego we Wrocławiu czy zrealizować międzypokoleniowe akcje społeczne w całej Polsce. Angażowali się w nie m.in. wolontariusze-pracownicy Santander Consumer Banku z kilkunastu miejscowości, m.in. Gniezna, Słupska, dolnośląskiej Trzebicy czy wielkopolskiego Pleszewa. To po prostu dodatkowa cegiełka do wielu inicjatyw, jakie wspieramy przez cały rok. Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy kolejny rekord.

W akcji weźmie udział cała sieć sprzedaży Santander Consumer Banku. W jej skład wchodzi ponad 320 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce oraz sieć ponad 30 000 sklepów i e-sklepów, punktów usługowych oraz salonów i komisów samochodowych na terenie całej Polski. Kwota 20 zł dla potrzebujących zostanie przekazana za każdą podpisaną 7 stycznia umowę na kredyt gotówkowy, samochodowy, kartę kredytową oraz kredyt na zakup towarów i usług, czyli popularne raty. Pieniądze w ramach akcji będą pochodziły ze środków własnych Banku. Akcja nie wpłynie na cenę produktów, które oferuje Santander Consumer Bank.

Comments

comments

161
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...