20 zł za każdy kredyt na cele społeczne

Jerzy Ciszewski - 02.01.2019
6

20 zł za każdy kredyt na cele społeczne

20 zł za każdy kredyt na cele społeczne

Santander Consumer Bank przekaże 20 zł na realizacje projektów społecznych za każdy kredyt udzielony w poniedziałek 7 stycznia. Dzięki zeszłorocznej edycji lider rynku finansów konsumenckich w Polsce udzielił wsparcia organizacjom pozarządowym w wysokości 118 280 złotych.

Obdarowywanie prezentami świątecznymi nie kończy się podczas Bożego Narodzenia. Dla hiszpańskich dzieci najbardziej wyczekiwanym dniem w roku jest właśnie Święto Trzech Króli. Wtedy najmłodsi mieszkańcy Półwyspu Iberyjskiego otrzymują prezenty od Kacpra, Melchiora i Baltazara. Wcześniej piszą do nich listy, w których uzasadniają, że byli grzeczni.

Również dorosłym Hiszpanom El Día de los Reyos Magos (Trzech Króli) kojarzy się pozytywnie z tradycyjną zabawą i pełnymi radości marszami. W ten nastrój życzliwości chce się wpisywać także Santander Consumer Bank (Grupa Santander wywodzi się z Hiszpanii) organizując już po raz kolejny akcję, w której za każdy kredyt udzielony 7 stycznia przekaże pieniądze na pomoc organizacjom pożytku publicznego, które m.in. dbają o zdrowie Polaków czy wspierają dzieci w walce z różnymi chorobami.

– Już od 4 lat dzięki temu projektowi pomagamy z naszych funduszy w wielu trudnych i często mało medialnych sprawach – wyjaśnia Paweł Florkiewicz, rzecznik Santander Consumer Banku. – Do tej pory dzięki akcji „20 zł za każdy kredyt” udało się sfinansować np. sprzęt do pokoju zabaw dla najnowocześniejszego w Polsce szpitala onkologicznego we Wrocławiu czy zrealizować międzypokoleniowe akcje społeczne w całej Polsce. Angażowali się w nie m.in. wolontariusze-pracownicy Santander Consumer Banku z kilkunastu miejscowości, m.in. Gniezna, Słupska, dolnośląskiej Trzebicy czy wielkopolskiego Pleszewa. To po prostu dodatkowa cegiełka do wielu inicjatyw, jakie wspieramy przez cały rok. Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy kolejny rekord.

W akcji weźmie udział cała sieć sprzedaży Santander Consumer Banku. W jej skład wchodzi ponad 320 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce oraz sieć ponad 30 000 sklepów i e-sklepów, punktów usługowych oraz salonów i komisów samochodowych na terenie całej Polski. Kwota 20 zł dla potrzebujących zostanie przekazana za każdą podpisaną 7 stycznia umowę na kredyt gotówkowy, samochodowy, kartę kredytową oraz kredyt na zakup towarów i usług, czyli popularne raty. Pieniądze w ramach akcji będą pochodziły ze środków własnych Banku. Akcja nie wpłynie na cenę produktów, które oferuje Santander Consumer Bank.

Comments

comments

6
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...