19 Południk zrealizuje kampanię dla Stowarzyszenia Producentów Pieczywa

Informacja Prasowa - 05.07.2021
121

19 Południk zrealizuje kampanię dla Stowarzyszenia Producentów Pieczywa

19 Południk zrealizuje kampanię dla Stowarzyszenia Producentów Pieczywa

Agencja 19 Południk nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Producentów Pieczywa. Dla nowo pozyskanego klienta zrealizuje ogólnopolską kampanię promocyjno-informacyjną. Akcja ma zachęcić konsumentów do poszerzania wiedzy na temat prostego i naturalnego składu pieczywa wypiekanego w sklepach.

W przekazie komunikacyjnym kampanii podkreślany ma być jego naturalny skład i transparentny proces produkcji, a także wyeksponowana rola, jaką pieczywo pełni w codziennym odżywianiu.

Do zadań agencji będzie należało kompleksowe zaprojektowanie zintegrowanych działań marketingowych online. 19 Południk będzie też odpowiadać za kontakt
z mediami, prowadzenia biura prasowego oraz obsługę profili kampanii w social mediach. Za realizację będzie odpowiadał zespół zarządzany przez Karolinę Studzińską i Karolinę Moskal.

Współpraca została nawiązana w wyniku zapytania ofertowego, a umowę podpisano na czas nieokreślony. Strony nie informują o budżecie kampanii.

19 Południk to niezależna agencja strategiczno – kreatywna. Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii komunikacji, kampaniami 360°, brandingiem, projektowaniem opakowań oraz tworzeniem platform kreatywnych, stron www i aplikacji mobilnych. Pracuje dla marek takich jak Lotos, Kaufland, Dan Cake i innych.

Comments

comments

121
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...