17. edycja OKK! design ze specjalnym udziałem prof. Jerzego Bralczyka

Informacja Prasowa - 02.03.2020
219

17. edycja OKK! design ze specjalnym udziałem prof. Jerzego Bralczyka

Już 9 marca w warszawskiej przestrzeni Mysia 3 odbędzie się 17.edycja OKK! design, cyklu spotkań dedykowanych architektom i projektantom, zainicjowanych w 2012 roku. Tym razem organizatorka Olga Kisiel-Konopka zaprosi swoich gości do rozmowy o komunikacji. W gronie prelegentów znaleźli się dziennikarze, architekci, przedstawiciele znanych marek oraz największy autorytet w dziedzinie języka – prof. Jerzy Bralczyk.

prof. Jerzy Bralczyk

OKK! design to cykl spotkań dedykowanych architektom i projektantom, organizowanych od 2012 roku. Autorką projektu jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR, która na co dzień pracuje z markami wnętrzarskimi i pracowniami architektonicznymi. Zagadnienia poruszane podczas każdej edycji skupiają się wokół tematyki architektury, designu, wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Z roku na rok wydarzenie zyskuje coraz większą popularność wśród wszystkich, którzy związani są z branżą. Dzięki temu OKK! design stało się przestrzenią networkingową, która pozwala uczestnikom na poszerzenie wiedzy i kompetencji, sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz promocji dobrych marek i firm. To swoista platforma łącząca środowisko branżowe. Ze względu na swój charakter impreza cieszy się również niesłabnącym zainteresowaniem wśród dziennikarzy.

17. edycja OKK design!

9 marca odbędzie się już 17. edycja tego wydarzenia. Jej tematem przewodnim będzie komunikacja, która odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach. Okazuje się, że jest ona również filarem branży architektonicznej i właśnie nad tym tematem pochylą się znane i cenione nazwiska ze świata architektury, designu, mediów i nauki. Wśród nich znalazł się prof. Jerzy Bralczyk, który poruszy temat różnić pomiędzy komunikacją a porozumiewaniem się oraz dr Robert Rządca z Akademii Leona Koźmińskiego, ekspert w dziedzinie negocjacji. W dyskusjach wezmą udział również znani architekci: Dominika Zielińska, Magdalena Federowicz-Boule, Grzegorz Goworek, Jacek Tryc i Paweł Sokół oraz reprezentantów marek, takich jak Grohe i Acustio.

Nie zabraknie również przedstawicieli mediów, a wśród nich: Małgorzata Szczepańska z Elle Decoration, Dominika Olszyna z wp.pl, Michał Bachowski z NOIZZ, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc z M jak Mieszkanie/urządzamy.pl, Anna Grużewska z Czas na Wnętrze, Katarzyna Księżopolska z MAGAZIF czy Zuzanna Dominów z Homebook.

O czym będziemy rozmawiać?

Podczas 17.edycji OKK design. postaramy się odpowiedzieć na nurtujące branżę pytania:

– Dlaczego w komunikacji ważna jest szczerość w kontekście greenwashingu? O roli komunikacji w pracy architekta – tego, jak istotną rolę odgrywa w procesie projektowania?  Co się czyta i „klika”? O tym, jak wykorzystać odważną komunikację do promocji architektury w sieci? O podstawach, które powinien znać każdy, kto chce zaistnieć w tym medium społecznościowym? W jaki sposób je skutecznie prowadzić?

Partnerzy:  Acustio, ArcInteriors, Barlinek, Baobab, Bora, Cosentino, Ditta Zimmermann, Gawlik Design, Grohe, Kreon, Forbo, MYSIA 3, Hoder, Petite Friture, Serax, Valerie Objects, Lee Broom, Lambert & Fils, IOTA Swings, Sucre, Vasco, Zamek Gniew, Fritz-kola, Alba 1913.

Rejestracja dostępna na naszej stronie internetowej:

http://okkdesign.pl/rejestracja/

Więcej na: http://okkdesign.pl

Comments

comments

219
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...