15 letni przedsiębiorca podpisał kontrakt z NBA opiewający na miliony dolarów

Redakcja PR - 01.08.2017
31

15 letni przedsiębiorca podpisał kontrakt z NBA opiewający na miliony dolarów

Business Insider podaje, że  piętnastoletni założyciel firmy zajmującej się szyciem much i krawatów podpisał milionowy kontrakt z NBA.

Moziah Bridges założył firmę w wieku 9 lat, pomogła mu wówczas przy tym jego mama Tramicca. Na początku zajmowała się rachunkami i strategią, z czasem coraz bardziej angażowała w te zagadnienia syna.

https://www.mosbowsmemphis.com/assets/2310/meet-mo-interior2.jpg

 Moziah Bridges, mosbowsmemphis.com

Przełomem dla rozwoju ich firmy był występ w programie „Shark Tank”, w którym to śmiałkowie przedstawiali swoje pomysły na biznes inwestorom. Ci mogli w nie zainwestować jeżeli uznali, że mogą wypalić. Na antenie programu Moziah opowiedział o tym, jak babcia zaszczepiła w nim pasję do szycia, a mama stopniowo wprowadza w świat finansów. Jego pomysł na biznes wydał się interesujący. Swój kapitał zaoferował Kevin O’Leary. Jednak drugi juror Daymond John zaproponował, że będzie pomagał chłopcu tak długo jak tylko zechce – pod warunkiem, iż młody biznesmen nie weźmie pieniędzy od pierwszego inwestora.

Moziah przystał na propozycję Johna. Dzięki ciężkiej pracy i wskazówkom biznesmena firma w 2011 roku zarobił 600 tysięcy dolarów. Jego największym sukcesem było niedawne podpisanie kontraktu na muszki dla zawodników wszystkich drużyn NBA. Szczegóły kontraktu nie zostały ujawnione, jednak nieoficjalne doniesienia mówią o milionowym kontrakcie.

Czytaj więcej: Firma tego 15-latka podpisała milionową umowę z NBA. Założył ją, gdy miał 9 lat

 

Comments

comments

31
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...