„100 drzew na 100-lecie niepodległości” od Rock Radia

Redakcja PR - 12.09.2018
131

"100 drzew na 100-lecie niepodległości" od Rock Radia

Rock Radio w wyjątkowy sposób włączyło się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – w ramach akcji „100 drzew na 100-lecie niepodległości!” setka słuchaczy stacji posadzi drzewa w Warszawie, Poznaniu i Opolu. Każdej akcji sadzenia drzew, zorganizowanej w październikowe soboty, towarzyszyć będzie akustyczny koncert zespołu Rezerwat.

 

Rock Radio rozpoczęło akcję „100 drzew na 100-lecie niepodległości!” – od 10 września br. prowadzący audycje stacji zachęcają słuchaczy do udziału w wielkiej akcji sadzenia drzew. Odbędą się one w październiku w 3 miastach – w Warszawie (6.10.), Poznaniu (20.10.) i Opolu (27.10.). Tereny do zalesienia wyznaczyły Lasy Miejskie, z którymi współpracuje Rock Radio.
Do inicjatywy Rock Radia włączył się zespół Rezerwat, który podczas każdego z wydarzeń zagra na miejscu akustyczne koncerty.
Zgłoszenia do akcji – wszystkich zainteresowanych, także całych rodzin – już teraz można przesyłać poprzez specjalny formularz na stronie internetowej  www.rockradio.pl, ze wskazaniem miasta, w którym chce się wziąć udział w sadzeniu drzew.

„100 drzew na 100-lecie niepodległości” Rock Radia to kolejne działanie stacji, która wspiera różne organizacje pozarządowe, cele charytatywne i społeczne.

Akcja jest promowana na antenie stacji, na jej stronie internetowej oraz na profilu stacji na Facebooku i platformie YouTube.

Kreacje oraz materiały wideo przygotowała redakcja Rock Radia, a działania promocyjne zaplanował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...